+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu

Cep

Cep http://www.herseynet.com/kitap/resim/step.jpg Yazarı- Stephen King Türü -Roman Yayınevi -Altin Kitaplar Yayınları Sayfa -432 Eğer günün birinde birisi cep telefonu ile dünyanın sonunu getirecek bir sinyal gönderse başımıza neler geleceğini biliyor muyuz? King, güncel bir konuyu ele alarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hızlı bir tempoyla başlayan roman son sayfasına dek okuyucuyu soluksuz bırakıyor. Stephen King yeni romanında son yıllarda tüm dünyada bir salgın

 1. #1
  Hiper Aktif
  Üyelik tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  1.780

  Cep

  Cep

  Yazarı- Stephen King
  Türü -Roman
  Yayınevi -Altin Kitaplar Yayınları
  Sayfa -432
  Eğer günün birinde birisi cep telefonu ile dünyanın sonunu getirecek bir sinyal gönderse başımıza neler geleceğini biliyor muyuz? King, güncel bir konuyu ele alarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

  Hızlı bir tempoyla başlayan roman son sayfasına dek okuyucuyu soluksuz bırakıyor. Stephen King yeni romanında son yıllarda tüm dünyada bir salgın haline gelen cep telefonu gibi güncel bir konuyu ele alıyor ve bunu hızlı tempolu, kan gölüne dönüşen bir kitle katliamı kurgusuna dönüştürüyor. King`in inanılmaz düş gücü yine okuyucuları büyüleyecek.

  Bir çizgi roman yazarı, şaşkın bir çocuk ve kedisiyle birlikte yaşayan bir adamın ortak noktaları nedir? Bu üç kişi cep telefonu kullanmadıkları için insanlığı yok eden korkunç bir yazgının kurbanı olmadıklarını modern çağın frekans denilen illetinden etkilenmediklerine inanıyorlar.

  Gerilim romanı sevenlerin kesinlikle okumaları gereken bir eser olan `Cep` her ne kadar korku romanı olsa da King severler için tam bir tatil kitabı!

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •