+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 mesaj bulundu

MSN de Çevrimdışı Görünenleri Anlayın

Msn de arkadaşlarınızın gerçekten çevrimdışı mı yoksa sadece öyle mi göründüklerini anlamak aşağıdaki yöntemle çok kolay. Eğer arkadaşınızla çevrim içi veya çevrimdışı fark etmez bir sohbet yapıyorsanız karşı tarafta size "hadi ben çıktım" deyip çevrimdışı olduktan sonra **BURAYA DİKKAT** karşı tarafa sizde bişey yazın eğer ki nickinizin yanında saat yazıyorsa çıkmıştır ama yazmıyorsa halen kişi msn de onla bunla konuşuyor ve sizi ekmiş demek oluyor:))

 1. #1

  MSN de Çevrimdışı Görünenleri Anlayın

  Msn de arkadaşlarınızın gerçekten çevrimdışı mı yoksa sadece öyle mi göründüklerini anlamak aşağıdaki yöntemle çok kolay.
  Eğer arkadaşınızla çevrim içi veya çevrimdışı fark etmez bir sohbet yapıyorsanız karşı tarafta size "hadi ben çıktım" deyip çevrimdışı olduktan sonra **BURAYA DİKKAT** karşı tarafa sizde bişey yazın eğer ki nickinizin yanında saat yazıyorsa çıkmıştır ama yazmıyorsa halen kişi msn de onla bunla konuşuyor ve sizi ekmiş demek oluyor)

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

 3. #2
  Pasif Uye madly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Mesajlar
  197
  Neyse ki benim böyle problemlerim yok. Tek bir kişi var msn'emde o da zaten evlendi açmıyor artık msn falan.Birilerini ekmek yerine dürüstçe söylenmeli ben başkalarıyla sohbet ediyorum diye.İnsanları aptal yerine koymaktan daha iyidir doğruyu söylemek.

+ Konu Cevaplama Paneli

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •