+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu

Pcdepo-norma bilgisayar’a bir ödül daha

Türkiye’nin güvenlik ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve dünya için teknoloji üretilebileceğini göstermek için 2001 yılında kurulan Norma her sene kendini yenileyip başarılara imza atmaya devam ediyor. Kalitesinden ödün vermeyen, sosyal sorumluluğun bilinciyle internet pazarına katkıda bulunan Norma kendine olan güveniyle de tüketicilerin dikkatini çekiyor. Kendi alanında çığır açan projeler gerçekleştirip, kısa zamanda sektörünün lider firmalarından biri haline gelen Norma; 2003

 1. #1
  Yeni Uye
  Üyelik tarihi
  Jul 2010
  Mesajlar
  1

  Thumbs up Pcdepo-norma bilgisayar’a bir ödül daha

  Türkiye’nin güvenlik ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve dünya için teknoloji üretilebileceğini göstermek için 2001 yılında kurulan Norma her sene kendini yenileyip başarılara imza atmaya devam ediyor.
  Kalitesinden ödün vermeyen, sosyal sorumluluğun bilinciyle internet pazarına katkıda bulunan Norma kendine olan güveniyle de tüketicilerin dikkatini çekiyor.

  Kendi alanında çığır açan projeler gerçekleştirip, kısa zamanda sektörünün lider firmalarından biri haline gelen Norma; 2003 yılında geleceğe dair yaptığı öngörüler doğrultusunda Notebook , Asus Notebook , Dell Notebook , Hp Notebook , Lenovo Notebook , Laptop ,Dizst -notebook-bilgisayar-netbook-dizst e-ticaret hizmeti de vererek sektöründe öncü olma yolunda ilerliyor.

  Özellikle Notebook , Asus Notebook , Dell Notebook , Hp Notebook , Lenovo Notebook , Laptop ,Dizst -notebook-bilgisayar-netbook-dizst e-ticaret sitesiyle konusunda bir fark yaratmak ve halk sağlığına katkıda bulunmak için; tamamen organik, doğal sağlık ürünlerini internet üzerinden Türkiye ile buluşturuyor. Akademik düzeyde bilgi sahibi olduğu bu özel teknolojik ürünlerini tüketicilere sunduğu platformlarıyla Norma; başarısıyla ülke çapında tanınır hale gelip, pek çok yarışmadan da ödüller aldı.
  En son almış olduğu ödül ise 23. Uluslararası Tüketici Zirvesinden oldu. Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen ödül töreninde Norma tüketicilerin de güvenini kazandığını bir kez daha gösterip “Kalitesine en çok güvenen marka” seçildi
  Kaynak : İnternet Haber

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. Türban giyen kadın daha gizemli daha seksi mi olur?
  dogangunes Tarafından Serbest Tartışma Polemik Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 17-02-2010, 12:08 PM
 2. Öğretmen Hasan Sancak’ ın O’dur Atatürk Şiirleri 1.Bölüm
  NOTER ONAYLI RÜYA Tarafından Mustafa Kemal Atatürk Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 25-06-2008, 11:50 AM
 3. ADSL’de bir kampanya daha !
  YukseLL Tarafından Adsl Network ve Ağlar Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 03-02-2008, 01:37 PM
 4. Türk buluşlarına ödül
  YukseLL Tarafından İcatlar ve Mucitler Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 05-12-2007, 05:06 AM
 5. Olay sahneler ödül getirdi VİDEO
  YukseLL Tarafından Sinema ve Filmler Foruma
  Cevap: 1
  Son Mesaj: 14-10-2007, 01:37 PM

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •