+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu
 1. #1

  Post TTNet'ten alternatif kampanya

  Rekabet Kurulu'nun aldığı 'tedbir kararını' değerlendiren TTNet A.Ş. ADSL abonesi olmak isteyen müşterilerin mağduriyetini önlemek için alternatif kampanyasını açıkladı.

  TTNet A.Ş'den, Rekabet Kurulunun aldığı ''tedbir kararı''na ilişkin yapılan açıklamada, ''Bu durumda, ADSL abonesi olmak isteyen müşterilerimizin mağduriyetine engel olmak üzere, daha önceki tarihlerde sunmuş olduğumuz 'Modem Kampanyası' yürürlüğe girecektir'' denildi.

  TTNet'ten yapılan yazılı açıklamada, Rekabet Kurulunun, TTNet'in 1 Haziran 2007'de yürürlüğe giren ''Yaz Fırtınası Kampanyası''na ilişkin Superonline Uluslararası Elektronik Bilgilendirme Telekomünikasyon ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş ve Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş'nin şikayetleri üzerine verdiği geçici tedbir niteliğindeki durdurma kararının, bugün saat 17.30 itibariyle şirkete ulaştığı belirtildi.

  Anılan karar gereği, TTNet'in internet erişimini müşterilerine çok uygun şartlarla sunmakta olduğu ''Yaz Fırtınası'' kampanyasının bugünden geçerli olmak üzere durdurulması gereğinin hasıl olduğu vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: ''Rakip firmaların benzer şartları taşıyan kampanyalarının devam ettiği bir dönemde şirketimiz, basında yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığını gerek Rekabet Kurulu, gerekse yargı organları önünde ispat etmeye hazırdır.

  Bu durumda, ADSL abonesi olmak isteyen müşterilerimizin mağduriyetine engel olmak üzere, daha önceki tarihlerde sunmuş olduğumuz 'Modem Kampanyası' yürürlüğe girecektir. Modem Kampanyası çerçevesinde, TTNet ADSL'e 24 ay taahhütname ile yeni abone olan herkese, kablolu modem ve ilk 2 ay ücretsiz ADSL kullanımı ya da kablosuz modem TTNet'ten hediye edilecektir.

  Müşterilerine en iyi hizmeti, en uygun fiyatlarla sağlama gayreti içerisinde olan şirketimiz, Rekabet Kurulunun vermiş olduğu karar ve hukuki süreç sonucunda yüce Türk adaletinin vereceği kararlar doğrultusunda ve her zaman müşterilerinin menfaatlerini koruyacak şekilde hareket edecektir.''

  AA

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir TTNet'ten alternatif kampanya
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. THY'den muhteşem kampanya
  dogangunes Tarafından Havacılık Forumu Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 13-05-2010, 07:29 PM
 2. ADSL'de kampanya
  ZEYNEP Tarafından Adsl Network ve Ağlar Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 02-12-2007, 01:27 AM
 3. Hızlı TTnet 1.0
  YukseLL Tarafından Internet Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 03-10-2007, 10:39 AM
 4. Hızlı TTNet (Mac OS X)
  YukseLL Tarafından Internet Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 29-09-2007, 09:22 PM
 5. adsl 4 kat hızlandı fiyatlar düştü / ttnet basın bülteni
  atomikpilot Tarafından İnternet ve Sosyal Medya Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 07-08-2007, 02:45 PM

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •