+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 mesaj bulundu
 1. #1

  Erkekleri mıknatıs gibi çekmenin yolları

  Yalnızlık canınıza tak ettiyse, bir "erkek mıknatısı"na dönüşmenizi sağlayacak önerilerimizi uygulayın.

  Mutlusunuz. En yakın arkadaşlarınızla buluştunuz ve dışarı çıktınız. Dans etmek, gülmek, eğlenmek ve şımartılmak istiyorsunuz. Fakat yolunda gitmeyen bir şeyler var. Gece boyunca hiçbir erkek sizinle ilgilenmedi, göz temasında bile bulunmadı. Hemen moralinizi bozmayın. Sizin için derlediğimiz küçük ipuçlarıyla erkekleri her ortamda etkilemek ve şaşırtmak elinizde.

  Kalabalık grupla dışarı çıkmayın
  Yeni erkeklerle tanışmak için can mı atıyorsunuz? Kabalık gruplar dikkat dağıtır. Bu nedenle sadece en yakın iki arkadaşınızı planınıza dahil edin. İki-üç kişilik arkadaş grupları en eğlenceli olanlarıdır. Birbirine bağlı, küçük grubunuz emin olun yabancıların dikkatini çekecek ve onların sizinle tanışmak istemesini sağlayacaktır. Arkadaşlarınız yalnız kalmayacağı için tüm flört önerilerini gönül rahatlığıyla kabul edebilirsiniz.

  Kendinize içki ısmarlayın
  Dışarı çıktığınızda kendi içkinizi kendiniz ısmarlayın. Hatta gözünüze kestirdiğiniz yakışıklıya da. Kendilerinden faydalanılmasından hoşlanmayan erkekler bu sayede sizin bir bardak içki peşinde olmayan, güçlü bir kadın olduğunuzu düşünecekler ve size yaklaşmak için fırsat kollayacaklar. Bizden söylemesi.

  Gülümseyin
  Her şeyden önce sorunlarınızı evde bırakmaya çalışın Kafanızı kurcalayan her şeyi birkaç saatliğine de olsa unutun ve gülümseyin. Gülümseyen, doğal kadınlar her zaman fark edilirler, aklınızdan çıkarmayın.

  Göz temasından kaçınmayın
  Başı önüne eğik, utangaç bakışlarla etrafta neler olup bittiğini anlamaya çalışan kadınlardan biri olmak yerine, kendine güveni tam çekici bir kadın olmayı tercih edin. Pistin kenarında duran yakışıklı dikkatinizi mi çekti? Gece boyunca onunla göz teması kurmaya çalışın. Unutmayın! Her şey bakışarak başlar.

  Gereksiz sorular sormayın
  Sizinle ilgilendiğini belli etti, yanınıza geldi. Konuşmaya başlayacaksınız. Eğer karamsar bir insansanız, bu doğrultudaki düşüncelerinizi bir kenara bırakın. Hayatın anlamsızlığına, politik ve ekolojik sorunlara dair fikirlerinizi daha sonraki buluşmalara saklayın. Kendinizi olduğunuzdan farklı göstermeye gerek yok ama bu tür konuşmalar ilk tanışıklıkta karşı tarafın kaçmasına ya da hakkınızda olumsuz şeyler düşünmesine sebep olabilir. Konuşmuş olmak için klişe cümleler kurmayın. Ona ne iş yaptığı ya da ne kadar para kazandığına dair sıkıcı sorular sormayın. Unutmayın, eğlenmeye çıktınız. Dünyayı veya ülkeyi kurtaracak sözler tüketmeye gerek yok. Bırakın gevezeliği, müziğin ve gecenin tadına varın.

  Doğallıktan uzaklaşmayın
  Her zamanki gibi kendiniz olun. Ne yapmak istiyorsanız onu yapın. Samimiyetsiz tavırlardan ve yalan söylemekten kaçının. Karşınızdaki yabancıya içinizden geldiği gibi davranın. Beğenilmek adına rol yapmanın hiç anlamı yok.

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

 3. #2

  Kadınların Dikkatini Üzerinize Çekmenin Yolları

  Sevgilisi olmayan bir erkek için ilk öncelik var olmak olmalıdır. Yani kadınların sizin varlığınızı bilmesi gerekir. Bu, sizin tercih edilebilir, konuşulabilir, dokunulabilir hatta öpülebilir bir erkek olabilmenize bağlı. Evet, belki acı ama öğrenseniz iyi olur: Her erkek potansiyel bir aday değildir.

  Potansiyel aday olmanın esası, kadınların dikkatini çekebilmek. Kusura bakmayın ama, kendinizi pazarda satılan bir mal olarak düşünmelisiniz. Kendiniz pazarlıyorsunuz. Mal da sizsiniz. Bu pazarın müşterileri ise kadınlar. Malınızı satabilmek için dikkat çekmeniz gerek. Kendinize güvenin
  Uygulamalara başlamadan önce en gerekli şart özgüven. Yaşadıklarımdan öğrendiğim şeylerden biri kadınların bir erkekte en değer verdiği şeyin özgüven olduğudur. Erkeklerin çoğu bir kadınla çıktığında sürekli bir sorgulama içine girer. "Giyimimi beğendi mi?", "Müzikten hoşlandı mı?", "Bu restoran yanlış mı oldu?" gibi kaygılar aslında o kadar belirgindir ki, erkeğin kendisine güvenmediği izlenimini uyandırır. Bu onay arayışları, erkeği kadından uzaklaştırır, fiziksel mesafeyi de beraberinde getirir. Kendinize ve tercihlerinize güvenin. Yanlış tercihler yaptıysanız ya da sizin beğendiğiniz şeyleri o beğenmiyorsa, zaten ilişkinin ömrü uzun olmayacaktır.
  Seçimlerinizden hoşnut değilse size birkaç şans daha tanır sonra da basıp gider. Bunu değiştiremezsiniz. Yaptığınız tercihlerin arkasında durur, kendinize güvenir ve zamanın tadını çıkarmaya çalışırsanız, özgüveniniz kadını size çekecektir. Aksi takdirde ne yaparsanız yapın kendine güvensiz, sorunlu bir erkek olduğunuzu düşünür. Bunun sonuçları da yararınıza olmaz.

  Eğlenceli ve konuşkan olun :
  Bulunduğunuz ortamda direkt olarak bir kadım etkilemeye ya da ayartmaya çalışmayın. Konuşkan olun. Etraftaki insanlarla iletişiminiz iyi olsun. Sadece hedef belirlediğiniz kadınla değil herkesle konuşun. Kendinizle ilgili etkileyici şeyleri doğrudan söylemeyin. Kadınlar sürekli kendisini anlatan erkeklerden sıkılırlar. Dikkat çekmek için tuhaf, anlaşılmaz ve iğrenç şeyler anlatmayın. Çok sulu espriler yapmayın. Dikkat çekme amacınızı insanların gözüne sokmanın ters tepeceği aşikar. Hem sırf bu yüzden sinsilikten bahsettim.

  Kadınlara meydan okuyun :
  Meydan okumak "Erkekler kadınlardan daha üstündür" düsturunu benimsemek değildir. Meydan okuma, aslında kendisini her zaman ulaşılması gereken bir ödül olarak görmeye alışmış olan kadınlara sizin de bir ödül olduğunuzu gösterme şeytanlığıdır. Her erkek ödül değildir, ödül olabilmenin de şartları var. Mesela liderlik özelliği, kadınları her zaman için cezbeder. Bulunduğunuz ortamlarda, liderlik vasıflarınızı ön plana çıkarın. Liderliğin ne demek olduğunu bilmiyorsanız, bunun da kursları var. Kadınları, sizinle birlikte olabilmek için kendilerini kanıtlamaya zorlayın. Siz ona değil, o size uyum sağlamaya çalışmalı. Konuşmalarınızda onlara kendilerini kanıtlamaları, size uygun olduklarım gösterebilmeleri için şanslar verin. Bunu öncelikle kendi standartlarınızı belirleyip daha soma bu standartları konuşmalarınızda aralara sıkıştırarak onlara gösterin. Bir liste yapın. Nasıl bir kadın istiyorsunuz? "Ben kültürlü, iyimser, esprili, güçlü, doğal kadınlardan hoşlanırım!" Ayrıca bir kadında olmaması gerekenler listeniz de olmalı. Mesela aşırı duygusallık, kabalık, patavatsızlık, başka bir insana muhtaçlık... Siz bu sınırları çizdikten sonra, diyalog içinde olduğunuz bir kadın asla istemediğiniz özellikleri sergilemeyecektir.

  Dengesizliğin sihri :
  Tahmin edilebilirliğin sıkıcılığını halen öğrenemediyseniz, tam şu an öğrenmeye başlamak için doğru bir an. Mesela ülkemizin en karizmatik erkeklerinden biri olan Kadir İnanır'm sırrı budur. Ne yapacağım tahmin edemezsiniz. Neden memnun olacak, neye kızacak bilemezsiniz. Dengesizlik çekicidir. Kadınlar fırsat bulduklarında bir erkekle oynamaktan çekinmezler. Önce erkeğe bir eleştiri yaparlar. Sonra da erkeğin kendini ve sevgisini kanıtlamak için isteklerine boyun eğişini izlerler. Zararlı bir şey değil, aşk oyunu. Bu hadisenin en sade tabiri, önce güzel bir şey söyleyip, daha sonra onu çürütecek ikinci bir sözle eleştirmek. Mesela, "Saçların güzel olmuş" deyip birkaç gün soma, "Ya bu saçları neden böyle yaptırdın, sana şu model daha güzel giderdi" demeyi deneyebilirsiniz.
  Tepkiniz tahmin edilemez olsun. Buna gizem de diyebilirsiniz. Bir kadın sizi tamamen öğrendikten, keşfettikten sonra, muhtemelen keşfedebileceği başka karakterlere ilgi duyacaktır. Yalnız dozajı düzgün ayarlamak çok önemli. Dikkat edin de kişilik bozukluğunun tüm semptomlarım gösteren hastanelik dengesiz biri gibi görünmeyin. Sizde patlar.

  Tutkularınızı sahiplenin :
  Ateşli sevişmelerden değil genel anlamıyla tutkuları ön plana çıkarmaktan bahsediyorum. Örneğin sinema tutkunuz olabilir, doğa sporları ya da at yarışlarına tutkun olabilirsiniz. Bunlar sizi oluşturan, Kimliğinizi belirleyen şeyler. Bunlardan ödün vermeniz, değerlerinizi sahiplenmediğiniz anl***** gelir. Karşı tarafta, aranızdaki değerleri de sahiplenmeyeceğiniz düşüncesini oluşturur. Tutkularınızdan bahsederken, aynı tutkulara sahip bir kadının sizin için ne kadar çekici olacağını anlatmayı ihmal etmeyin. Onun için değişmek zorunda kalmayacaksınız. O, tutkularınızı paylaşmak için kendini dönüştürmeye çalışacaktır.

  Sosyal çevrenizi genişletin :
  Nüfuzlu bir kişilik olmak her zaman için dikkat çekicidir. Geniş bir sosyal ağı olan, çevresinde sevilen, birçok arkadaşı bulunan bir kişi, aynı oranda güçlüdür. Gücün etkileyiciliği ise tartışılmaz. Ayrıca geniş bir sosyal çevrede sevilen kişi olmak, etrafınızdaki insanlara, vakit geçirilmesi ve arkadaşlığı keyifli bir insan olduğunuzu düşündürür. Çevrenizi genişletmek için ayrıca zaman ve enerji ayırın. İnsanlarla dostluğunuzu sıkı tutun. Sık sık arayıp sorun, görüşün, önemli günlerini hatırlayıp tebrik edin. Bu dostane iletişim çabaları aynı şekilde size döner. Doğum gününüzde iş yerinize gelecek çiçeklerin ya da bir bara girdiğinizde selamlaştığınız insanların sayısı, çevredeki diğer insanların sizi ne derece merak edeceği ve dikkate değer bulacağıyla doğru orantılıdır....

Benzer Konular

 1. Erkekleri etkilemenin 25 yolu
  Gazi Tarafından Kadınca Forum Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 25-07-2009, 07:31 PM
 2. Derin bir uyku çekmenin 20 yolu
  YukseLL Tarafından Sağlık ve Alternatif Tıp Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 19-05-2009, 04:53 PM
 3. Bu Köyün erkekleri hep bekar:)
  YukseLL Tarafından İlginç Konular Forumu Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 19-04-2009, 09:00 AM
 4. Erkekleri Tavlama Sanatı
  ZEYNEP Tarafından Sinema ve Filmler Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 22-10-2007, 03:04 AM
 5. Erkekleri kışkırtmanın yolları
  YukseLL Tarafından Erkekçe Forum Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 07-10-2007, 06:08 PM

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •