+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 mesaj bulundu
 1. #1
  AKTİFBİR MODERATOR
  Üyelik tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  1.050

  Vizyondaki filmler

  Sinemalarımızda bu hafta 4 yeni film gösterime girdi. 28 Hafta Sonra, Zengin Avcısı, Sıkı Aynasızlar ve Ölüm Fısıltısı

  28 HAFTA SONRA
  (28 Weeks Later)

  Juan Carlos Fresnadillo’nun yönettiği ve Catherine McCormack, Robert Carlyle, Amanda Walker ile Shaahid Ahmed’in oynadığı 28 Hafta Sonra (28 Weeks Later), 13 Temmuz 2007’de Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
  Rage virüsünün Britanya adalarına yayılmasından altı ay sonra, düzen yeniden sağlamış ve karantina altındaki bölgelere insanlar tekrar yerleşmeye başlamıştır. Ülke tekrar inşa edilirken, yurtlarına geri dönen bir mülteci aile tekrar bir araya gelmenin sevinci içindedir. Fakat içlerinden birisi korkunç Rage virüsü taşıyıcısıdır.


 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir Vizyondaki filmler
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

 3. #2

  Cevap: Vizyondaki filmler

  Hayalet Dalgalar
  Invisible Waves

  Değişken ve vahşi bir atmosfere sahip, umutsuz Kyoji’nin sevgilisi Seiko’yu öldürdükten sonra kaçma yolculuğunu anlatan korku dolu bir hikaye.  Ölüm Tohumları
  Pars Vite et Reviens Tard

  Komiser Adamsberg, yeni bir birime transfer olmuştur. Şehirde ise halkın korkunç bir veba salgınına kurban gideceğini iddia eden mesajlar yayılmaya ve apartman kapılarında gizemli işaretler belirmeye başlar. Kısa süre sonra cinayetler işlenmeye başlanır.


 4. #3

  5 yeni film gösterimde !

  Aşk Tarifi (No Reservations)

  Yönetmen: Scott Hicks
  Oyuncular: Aaron Eckhart , Catherine Zeta-Jones , Bob Balaban...
  Tür: Komedi - Romantik
  Yapım Yılı: 2007

  Konu: Baş aşçı Kate Armstrong hayatını, Manhattan’daki 22 Bleecker Restaurant’ı yönettiği gibi yönetmektedir: Çevresindeki herkesi hem etkileyen hem ürküten hata kabul etmez bir yoğunlukla.

  Kate çılgın tempolu her öğünde nefes kesici bir ustalıkla tüm gücünü ortaya koyarak, yüzlerce yemeği koordine eder, leziz soslar hazırlar, her bir yemeği mutlak bir mükemmellikle pişirir ve süsler. Kate’in mükemmeliyetçi mizacı, ekibine katılan, neşeli ve vurdumduymaz yeni aşçı yardımcısı Nick Palmer tarafından sınanacaktır.

  Mutfakların yeni yükselen yıldızlarından biri olan Nick çalışırken opera dinlemeyi ve etrafındakileri güldürmeyi tercih etmektedir. Gerek hayata gerek mutfağa gelişigüzel yaklaşımı Kate’inkinden daha farklı olamaz; ama yine de aralarındaki elektrik yadsınamaz ölçüdedir… tabi granit tezgahtan aşağı sallanan çatalların çıkardığı sesleri andıran uyuşmazlıkları da öyle.

  Kısa süre önce hiç beklenmedik bir şekilde hayatına giren 9 yaşındaki yeğeni Zoe’yle başa çıkmak zorunda oluşu evdeki dengesini de alt üst etmiş olmasa, işteki bu çalkantıyla başa çıkmak Kate için daha kolay olabilirdi. Parlak ve algıları güçlü bir kız olan, balık kroketi kaz ciğerine tercih eden Zoe doğal olarak Kate’in günlük yaşantısını sekteye uğratmaktadır.

  Damadı Öpebilirsin (I Now Pronounce You Chuck and Larry)

  Yönetmenennis Dugan
  Oyuncular: Jessica Biel, Kevin James, Adam Sandler ...
  Tür: Komedi
  Süre: 140 Dk.

  Konu: Chuck Levine (Adam Sandler) ile Larry Valentine (Kevin James) son derece iyi niyetli iki itfaiyecidir. Daima omuz omuza çalışırlar. Birbirleri için yapmayacakları özveri yoktur.

  İkisi de itfaiye örgütünün gururu ve gözbebeğidir. Dul bir erkek olan Larry’nin tek isteği ailesine kol kanat germektir. Buna karşılık arkadaşı Chuck, “bekarlık sultanlıktır” düşüncesindedir ve bağımsız hayatın tadını azami derecede çıkartmaktan, gününü gün etmekten yanadır. Büyük bir yangında Larry, Chuck’ın hayatını kurtarır.

  Chuck ona karşı kendisini borçlu hissetmektedir. Öte yandan hukuki bir engele takılarak kendi hayat sigortasına öz çocuklarını mirasçı yapamayan Larry, arkadaşının minnet duygusundan yararlanmaya karar verir. Chuck’ın yapacağı tek şey, resmi evraklarda Larry’nin domestik partneri (ABD’de birlikte yaşayan gay ve lezbiyenlerin yasal haklardan yararlanmak için yaptığı sözleşme) olduğunu öne sürmektir. Bu çok kolaydır. Nasılsa gerçeği ikisi dışında hiç kimse bilmeyecektir.

  Ancak ince eleyip sık dokuyan, aşırı titiz ve çok müşkülpesent bir bürokratın durumdan kuşkulanması üzerine iki arkadaşın yaptığı sözleşme kent çapında sorun haline gelir. Konu artık gizli olmaktan çıkmış, gazete manşetlerine taşınmıştır. Öyle olmadığı halde yeni bir evli çift gibi davranmak zorunda kalan Chuck ile Larry, iki yetişkin erkeğin tek çatı altında yaşamasının getirdiği binbir çeşit zorluklarla mücadele vermek zorundadır.

  Aşkın Kitabı (Becoming Jane)

  Yönetmen:Julian Jarrold
  Oyuncular:Anne Hathaway , James McAvoy, James Cromwell ...
  Tür: Biyografi - Dram - Romantik
  Süre: 120 Dk.
  Yapım Yılı: 2007

  Konu:Jane Austen aşka inanmaktadır. Anne ve babası onun 1795 İngiltere’sinde adet olduğu üzere, para karşılığı bir evlenme yapmasını arzular. 20 yaşındaki Jane büyüleyici, genç bir İrlandalı olan Tom Lefroy ile tanıştığında, zekası ve cüretkarlığı genç kızın merakını uyandırır.

  Jane, Lady Gresham’ın yeğeninin teklifini geri çevirip, ailesinin otoritesine ve sosyal adetlere karşı gelebilecek mi? Filmde, edebi dehanın basamaklarındaki genç bir kadının, hayatını ve eserlerini aşk için riske atması anlatılıyor.

  Serbest Bölge (Free Zone)

  Yönetmen:Amos Gitai
  Oyuncular:Natalie Portman , Hanna Laslo, Hiam Abbass...
  Tür: Dram-Komedi
  Süre: 90 Dk.


  Konu:Amos Gitai’ın Ortadoğu’daki çıkmaza ticaret ve kadınlar aracılığıyla getirdiği pragmatik çözüm önerisi Kudüs’te, Ağlama Duvarı’nın önünde başlıyor ve Ürdün’ün doğusunda, vergilerin ve gümrüğün var olmadığı, son derece huzurlu bir ekonomik cennete, “Serbest Bölge”ye doğru yol alıyor. Birkaç aydır Kudüs’te yaşamakta olan Amerikalı Rebecca, nişanlısından henüz ayrılmıştır.

  İsrailli kadın şoför Hanna’nın kullandığı bir taksiye biner, oysa Hanna, Ürdün’deki “Serbest Bölge”ye gitmektedir ve kocasının ortağı olan “Amerikalı” ile buluşup ondan yüklü miktarda para alacaktır. Rebecca, kendisini de götürmesi için Hanna’yı ikna eder. “Serbest Bölge”ye ulaştıklarında, Filistinli Leyla onlara Amerikalının orada olmadığını ve paranın da ortadan kaybolduğunu söyler.

  Bratz (Bratz: The Movie)

  Yönetmen:Sean McNamara
  Oyuncular: Jon Voight, Logan Browning, Janel Parrish...
  Tür: Komedi
  Süre: 90 Dk.
  Yapım Yılı: 2007

  Konu:Yasmin (Nathalia Ramos), Jade (Janel Parrish), Sasha (Logan Browning) ve Cloe (Skyler Shaye) kendilerini bildiler bileli, SDEYA, Sonsuza Dek En Yakın Arkadaşlar’tırlar. İlk tanıştıkları andan itibaren ayrılmaz bir dörtlü olan bu kızlar her zaman birbirlerinin kişiliklerini, yeteneklerini ve muhteşem moda stillerini desteklemişlerdir. Fakat şimdi Carry Nation Lisesi’ne başlayan Yasmin, Jade, Sasha ve Cloe yepyeni bir dünyayla karşı karşıyadırlar:

  Burası bir cangıldır, ve dört genç kız, ergen olarak yaşamanın, son sınıf öğrencisi Meredith Baxter Dimly tarafından katı bir şekilde dayatılan, sosyal bağlantılar sistemiyle uğraşmak anl***** geldiğini ilk kez burada keşfederler. Kendilerini gitgide dışlanmış hisseden kızlar, kenetlenir ve "Bratz" grubu olarak ayaklanarak çevre baskısına karşı savaşmaya girişirler. İşte bu süreçte, gerçek gücün arkadaşlarının hakkını savunmak, özüne sadık kalmak ve hayallerinin ve tutkularının peşinden gitmekten kaynaklandığını öğrenirler.

Benzer Konular

 1. Limewire'de Kaliteli Filmler bulmak için ipucu
  Gazi Tarafından Internet Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 25-07-2009, 07:43 PM
 2. Çocuklar Ve Çizgi Filmler
  ZEYNEP Tarafından Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 08-06-2009, 03:20 PM
 3. En az izlenen filmler
  YukseLL Tarafından Sinema ve Filmler Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 26-02-2009, 11:07 AM
 4. vizyona girecek filmler
  YukseLL Tarafından Sinema ve Filmler Foruma
  Cevap: 8
  Son Mesaj: 03-08-2007, 08:17 PM

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •