+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu
 1. #1

  ADSL Hızlandırıcı HX Build220

  Adsl Bağlantınız Her Ne Hızda Olursa Olsun Bağlantınızı Windows’un Standart Ayarlarıyla Tam Kapasitesinde Kullanamazsınız. Bu Ayarlarla Adsl Bağlantınızdan İstediğiniz Verimi Alamazsınız.Windowsun Standart Ayarlarını Değiştirerek Adsl Bağlantınızdan En İyi Şekilde Yararlanabilirsiniz. ADSL Hızlandırıcı Programıyla Bu Ayarları Hızlı ve Kolayca Yapabilirsiniz.Ayarları Sürekli Değiştirerek Bağlantınızı En İyi Şekilde Optimize Edebilirsiniz.En İyi Ayarları Bulduktan Sonra Dosya indirme ve Göndermede( Download-Upload) Bağlantı Türünew Göre %25 ile %100 Arasında Bir Hızlanma Olduğunu Görebileceksiniz.Bağlantı Hızını Nekadar Yüksek İse Bu Program dan Daha Çok Verim Alabilirsiniz. Program İki Kısımdan Oluşmaktadır. Birinci Kısım Dosya İndirme Gönderme (Download -Upload) Bu Kısımda Dosya İndirme ve Gönderme İçin Bağlantınızı Optimize Edebilirisiniz. İkinci Kısım İse Online Oyunlar İçin Bağlantınzı Optimize Etmektedir.

  DİKKAT:
  Bu Optimize Seçeneğini Sadece Online Oyun Oynarken Aktif Hale Getiriniz.Aksi Halde Bu Ayarlarda Dosya İndirme ve Gönderme Hızınız Aşırı Şekilde Düşecektir. **Yaptığımız Testlerde Programın Önermiş Olduğu Ayarları Kullanarak Dosya İndirmede ve Göndermede %100 Oranında Bir Hızlanma Olduğu Gözlenmiştir. Programın Belirlediği Değerler Siz de Kayda Değer Bir Hızlanma Sağlamazsa.Değerleri Yükselterek Bağlantınızın Hızını Yeniden Kontrol Edebilirsiniz.

  UYARILAR

  1-) Yaptığınız Her Değişikliğin Aktif Olması İçin Windowsunuzu Yeniden Başlatmanız Gerekmektedir.
  2-) En Yüksek Değer En Hızlı Adsl Bağlantısı Demek Değildir.Bundan Dolayı Kendi Bilgisayarınız İçin Ortalama Değerleri Bulmalısınız.
  3-) Online Oyun Ayarlarını Sadece Oyun Oynarken Kullanınız.

  Programınızın Bağlantınız Üzerinde Bir Değişiklik Yapıp Yapmadığınzı Görmek İçin Bağlantı Hızınızı Programı Kurmadan Önce ve Kurduktan Sonra Test Edip Görebilirsiniz. Ayrıca Unutulmamali ki Bu Program 256 Kpbs Bağlantıyı 512 Kpbs Yapmaz. Bu Program 256 Kpbs ve Diğer Bağla


  Lisans: Shareware/Deneme
  Boyut: 0.51MB

  DOWNLOADS

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. Adsl modem şifreleri
  YukseLL Tarafından Adsl Network ve Ağlar Foruma
  Cevap: 1
  Son Mesaj: 03-06-2009, 12:32 PM
 2. ADSL kullanıcıları dikkat!
  YukseLL Tarafından Adsl Network ve Ağlar Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 11-04-2009, 04:22 PM
 3. Adsl Modem Güvenlik
  EFE Tarafından Adsl Network ve Ağlar Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 04-02-2008, 09:44 PM
 4. ADSL'de kampanya
  ZEYNEP Tarafından Adsl Network ve Ağlar Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 02-12-2007, 01:27 AM
 5. LimeWire Hızlandırıcı
  YukseLL Tarafından Internet Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 29-09-2007, 09:10 PM

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •