+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu
 1. #1
  Pasif Uye
  Üyelik tarihi
  Jun 2011
  Mesajlar
  202

  Ofislerin en çılgın doğum günü hediyeleri

  PARMAK BATERİ


  İstediğin her yerde kendi müziğini yap!

  Parmak Bateri son derece havalı bir masa üstü bateri kitidir. Oda duvarlarınızda ses yalıtımı olmadan içinizdeki o müzik canavarını dışarı çıkartabilirsiniz. Bu küçük Finger Drums sayesinde istediğiniz her yerde, odanızda hatta ofisinizde kendi müziğinizi yapabilirsiniz.

  Fridge Tag - Buzdolabı Kalemi


  Buzdolabına not yazmak artık çok kolay

  Bazılarına sadece söylemek yetmez kesinlikle hatırlatıcı notlarla desteklemek gerekir. İşte bu noktada Buzdolabı kalemi devreye giriyor. Bu marker kalemi diğerlerinden ayıran özellik çok kolay silinebilir ve su bazlı oluşu. Bu onu ?Toksik olmayan ? olmayan ürünler listesine sokuyor.

  Toasted Notes ? Kızarmış Notlar


  Kızarmış ekmek üstündeki tereyağları görünümündeki yapışkanlı notlarınız

  Ofisiniz artık sıradanlık yüzünden çok sıkıcı bir yere mi dönüştü? Artık sıkıcı işiniz yüzünden iş yapmak hatta not yazmak bile istemiyor musunuz? Bu Kızarmış Notlar ile artık not yazmak için çıldıracak, her yeri notlarınızla donatacaksınız. Kızarmış Notlar, kızarmış ekmek üzerindeki tereyağları görüntüsü ile masanıza müthiş bir hava katacak, yapışkanlı not tarihinde yeni bir devrim yaratacak!

  Video Memo


  Mesajınızı artık herkes görecek

  Ailenizdekilerin bu akıllı video buzdolabı mıknatısı ile mesajınızı aldıklarından emin olun. İçine monte edilmiş video kamerası, 1.4' LCD ekranı ve hoperlörü sayesinde 30 saniyeye kadar video kaydı yapabilirsiniz. İçinde mesaj varken LED ışık yanar böylece mesajınızı kimse görmezden gelemeyecek.

  On the Fritz Clock ? Şaşkın Saat


  Kendi kafasına göre takılan şaşkın saat

  Ünlü tasarım firması Fred & Friends?in özel tasarımı olan bu saat aynı klasik ofis saatleri şeklinde ancak bu saatin çok ufak bir sorunu var. Bu şaşkın saatin saniye kadranın ucu kendi kafasına göre takılıyor. Saniye kadranı kendi kafasına göre takılırken belki saniye tutarak yapacağınız işleri yapamayacaksınız ama bu saatin o şaşkın halini izlemek size çok keyif verecek! Önemle uyaralım, eğer yetişmeniz gereken bir randevunuz varsa sakın onun kendi kafasına göre takılan saniye kadranına güvenmeyin...

  PİL KUTUSU


  Kullanılmış pilleri ve eşyalarınızı saklamak için pil şeklinde dizayn edilmiş kutu

  Pil şeklinde tasarlanmış iki katlı (bölmeli) metal saklama kutusu... Bir katı büyük, diğer katı daha küçük olmak üzere iki ayrı saklama bölümü vardır. Bu ürün, doğaya zararı olan kullanılmış pilleri normal atıklarınızdan ayrı olarak saklamak ve atmak gerekliliğini size hatırlatmak için tasarlandı... Yani, 2 bölmeden birini tükenmiş pillerinize ayırabilirsiniz. Ayrıca, bu pil kutuyu diğer eşyalarınızı saklamak için de kullanabilirsiniz.

  Block Notes - Blok Notluk


  Notlarınızı rengaren bloklar üzerine alın

  Siz de sıradan ve sıkıcı notluklardan sıkıldıysanız size renkli mi renkli eğlenceli mi eğlenceli bir notluk öneriyoruz: Blok Notluk. Block Notes ile istediğiniz blok parçasını seçip dilediğiniz notu alabilirsiniz.

  Book Safe ? Kitap Kasa


  <div>Değerli eşyalarınız bu kitapla &ccedil;ok g&uuml;vende olacak</div>

  <div>T&uuml;m değerli eşyalarınızı bu dahice tasarlanmış kitap şeklindeki kasa ile koruyun! Eşyalarınıza g&ouml;z diken hırsızın en son bakacağı yer olan kitaplığınızda bir İngilizce s&ouml;zl&uuml;k gibi duran kitabın i&ccedil;inde değerli eşyalarınızın olduğunu hangi hırsız akıl edebilir ki? Anahtarı sayesinde sizden başka kimse değerli eşyalarınıza ulaşamayacak!</div>

  KAKTÜS KALEM


  Şaşırtıcı şekilde yumuşak kaktüs kalem

  Doğanın dengesi bozuldu diye boşuna söylenmiyor, artık her kaktüs can acıtmıyor! Siz de masamdaki tüm kalemler bir şekilde yok oluyor diye sızlanıyorsanız artık buna çözüm var. Kaktüs şeklinde masanızda duran bu kaleme kimse elini bile süremeyecek böylelikle sizin önünüzde her zaman bir kaleminiz olacak. Kalem biraz şüpheli ama kaktüsün kılıçtan keskin olduğu kesin. Kaktüs kalem özel şık paketinde gönderilmektedir.

  Digiframe Keyring Dijital Anahtarlık


  Anahtarlığınızda sevdiğiniz herkesi taşımaya ne dersiniz?

  Sevdiğiniz onlarca insanın resmini ya da hayatınızın en mutlu anlarının resimlerini bir anahtarlıkta taşımak artık imkansız değil. Bu 55 resim alabilen dijital anahtarlık ile tüm sevdikleriniz ve en mutlu anlarınız her zaman avcunuzun içinde!

  ŞİŞE KAPAĞI TRİPOD


  Artık net fotoğraf çekmek için bir şişe bulmanız yeterli

  Şişe Kapağı Tripod? Başkalarıyle birlikte fotoğrafınızı çekebilmek için kollarınızı olabildiğince ileriye doğru uzatıp bir taraftan da doğal görünmeye çalışmak zor olmalı.. Düşünsenize, o anda bir de deklanşöre basmak zorundasınız. Fotoğraf Makinası da titrememeli... Stresli değil mi?

  MİNİ MESAJ PANOLARI


  Her notu tutan 6 lı mesaj panosu seti

  Mantar pano kullanmayı seviyor olabilirsiniz? Fakat duvarda her zaman bir panoya yeriniz olmayabilir. Bir büyük mantar pano yerine 6 tane küçük mantar panonuz olsun ister miydiniz? Bu mesaj panoları tüm notlarınızı ve resimlerinizi her zaman kolaylıkla tutacak.

  Lenny Deve Notluk


  Deve yükü gibi işiniz olsa da Lenny Notluk hepsinin çaresine bakar

  Masanızda sizi deve yüküyle bekleyen işler için Deve Lenny imdadınıza yetişecek. Size kalemlik olarak ve önemli notlarınızı tutarak yardımcı olan Lenny Deve Notluk ile herşey çok kolay.

  CD YAYI


  Yay şeklinde CD-DVD rafı!

  Artık o sıkıcı CD ve DVD raflarından sıkıldınız mı? Hem çok gösterişli hem de çok kullanışlı birşey mi arıyorsunuz? Yay şeklinde tasarlanmış bu CD YAYI işte tam sizin istediğiniz türden birşey o zaman! Tasarımın ve rahatlığın her zaman tadını çıkarmak isteyenler için bir tasarım harikası.

  Top Secret Spinning Top ? Gizem Dolu Dönen Topaç


  Bir topaç saatler hatta günler boyu kendi kendine dönebilir mi?

  Bazen aklınızın gördüklerinizi açıklayamadığı gizemlerle karşılaşıyor musunuz? İşte karşınızda bunun en büyük örneklerinden biri, kendi kendine saatlerce dönebilen gizem dolu topaç! Bu gizem dolu topaç kendi kendine saatler hatta günler boyu dönerken kendinizi Inception filmindeki Leonardo Di Caprio gibi hep rüyada hissedeceksiniz!

  Hummingbird's Message - Magnet Kuşlar


  Rengarenk kuş sürüsü magnetleriyle ofisinize renk katın

  Hafta içi her sabah gittiğiniz ofis odanıza ayaklarınız artık gitmek istemiyorsa, ofisinizi biraz renklendirmenin zamanı gelmiş demektir. Magnet kuşların farklı renkler ve uçma hareketlerindeki kuş magnetleriyle ofisinize gitmek için can atacaksınız.

  Horror Finger Pen - Korku Parmağı Kalemi


  Korkutucu parmak görünümündeki kalem

  Kesilmiş ve pislenmiş parmak görünümündeki Horror Finger Pen ile yazı yazmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Sevdiklerinizi Korku Parmağı Kalemi ile hem korkutacak hem de güldüreceksiniz!

  A-Clip Notluk


  Artık notlarınız gözlerinizden kaçamayacak

  A-Clip Notluk ile not tutmak da notları görmek de artık çok kolay. A - Clip Notluk'un içinden alacağınız not kağıtlarına notunuzu yazın ve klipsine tutturun. Yanınızda A Clip Notluk varken hiçbir not gözünüzden kaçamayacak...

  YAPRAK KAPI STOPERİ


  Dökülmüş gerçek bir yaprak görüntüsündeki kapı stoperi

  Kapıların yüzüne kapanmasını doğal yollarla önlemeye ne dersiniz? Farzedin ki bir yaprak daldan dökülüp uçarak sizin kapınıza kadar gelmiş ve hiçbir rüzgarı kapıyı yüzünüze kapatamasın, sizi dışarıda bırakmasın diye kapı stoperi olarak kapınıza sıkışmış. Ne dersiniz harika olmaz mıydı?

  HIS & HERS


  Bir daha asla anahtarınızı kaybetmeyin!

  Brad Pitt ve Angelina Jolie?nin Mr. & Mrs Smith filminde ünlenen muhteşem HIS & HERS artık sizin de evinize geliyor! HIS & HERS ile artık bir daha asla anahtarlarınızı kaybetmeyeceksiniz.

  Syringe Pen with red liquid - Şırınga Kalem


  İçerisinde kırmızı sıvı bulunan şırınga şeklindeki tükenmez kalem

  Şırınganın içerisindeki kan ile yazı yazdığınızı görenler çok şaşıracaklar, çünkü aslında bu bir kalem, hatta Şırınga Kalem! Şırınga Kalem Syringe Pen ile iğne korkunuzu yenmenin vakti geldi!

  Desk Bunny Scissors - Masa Tavşanı Makas ve Ataçlık


  Bir tavşan ancak bu kadar yardımsever olabilir

  Masanızda yaşayan Bunny Scissors sizin için kulaklarını makas yapıp elindeki havuca da ataçlarınızı toplayabilesiniz diye mıknatıs koymuş. Bu şirin Masa tavşanına makasınızı emanet edebilir, sağa sola dağılan ataçlarınızı tutturabilirsiniz.

  Robot Flash Drive ? Robot USB Bellek


  Artık her istediğinizde dosyalarınızı kaydedecek bir robotunuz olacak

  Bu şirin robot usbler ile 2 GB lık tüm dosyalarınızı kaydedebilirsiniz. Bilgisayarınızın usb girişine takılı iken gözleri yanan bu robot usbler isteğinize göre üzgün, korkmuş, mutlu gibi farklı mod ve renklerde sizlerle. Tek yapmanız gereken ayaklarını çıkartıp pc nize bağlamak, o sizin için tüm dosyalarınızı güvenle kaydedecek.

  Lady Finger Pen - Bayan Parmağı Kalem


  Kırmızı ojeli bir kadın parmağı şeklinde tükenmez kalem

  Kırmızı ojeli ve narin parmaklı Lady Finger Pen - Bayan Parmağı Kalem ile yazı yazmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Sevdiklerinizi Bayan Parmağı Kalem ile hem şaşırtacak hem de güldüreceksiniz!

  KEY KAPS ANAHTAR BERELERİ


  Anahtarlarınızın ve sizin başlarınızı soğuktan koruyan şirin anahtar bereleri

  Size her kapıyı açan anahtarlarınızın üşümesi haksızlık değil mi? Onların ?hastalıktan- kırılmasını kim ister ki? Bir dahaki sefere hangi anahtarınızın kapıyı açtığını bulmaya çalışırken soğuktan donarken anahtarlarınıza birer bere takarak hangisinin neyi açtığını hemen anladığınızda berenin bazen ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız!

  Barking Dog Keyring ? Havlayan Köpek Anahtarlık


  Artık anahtarlarınızı sizin için bulan bir köpeğiniz var

  Ellerinizi üç kere birbirine çırpın ve süper koruyucu köpeğiniz Scottie havalamaya başlasın ve anahtarlarınızı nerede koruduğunu size göstersin. Havalayan Köprek Anahtarlık Scottie ile artık anahtarlarınızı hiç kaybetmeyeceksiniz! Üstelik karanlıkta bile anahtarlarınızı bulabilmeniz için Scottie?nin burnundaki led ışık o havlarken yanıp duracak. Scottie her dara düştüğünüzde yardımcı olacak, size anahtarlarınızı şıp diye bulduracak.

  TIME FLIES CLOCKS


  Dünyanın farklı zamanlarını birlikte yaşayın!

  SUCK UK ?in meşhur tasarımcılarından aynı anda 3 büyük şehrin saatlerini görebilmenizi sağlayan bu saatler ile birçok zamanı birlikte yaşayın. Mükemmel tasarıma sahip olan bu saatler bulunduğunuz ortama harika bir hava katacak!

  FLOW


  Suyun akışının ilham verdiği raf

  Bazen size nelerin ilham vereceğini bilemezsiniz. Bazen suyun akışı çok farklı bir nesne için ilham verici olabilir. İşte bu sanat eseri tadındaki şarap rafının tasarımında suyun akışında oluşturduğu şekillerden ilham alınmış. Ürünün tasarımcıları parlak özel paslanmaz çelik kullanılarak bu şık raf ortaya çıkartmış.

  Lipstick Pen ? Ruj Kalem


  Şıklığınızdan ödün vermeden yazılarınızı ruj şeklindeki kalem ile yazın

  Son moda kıyafetleriniz içinde süper şık şekilde işteyken çirkin görünüşlü kalemlerle yazılarınızı yazarak onların şıklığınızı bozmasına izin vermeyin. Çıkarın o şık rujunuzu, kapağını çıkarın ve yazılarınızı şıklığınızı bozmadan yazın. Çünkü onlar bu ruj görünümlerinin altında birer tükenmez kalem saklıyorlar. Hem şık hem de tükenmez kalem işlevi olan bir ruja sahip olmak istiyorsanız bu ruj tam size göre.

  Heart Hole Punch - Kalp Delgeç


  Kalp delgeç ile ofisteki romantizmi doruklara çıkartın

  Kalp Delgeç ile romantizmi artık kağıda dökmenin zamanı geldi. Heart Hole Punch dosya deliklerinizi kalp şeklinde açacak ve siz de ofisteki romantizmi en üstlere çıkarabileceksiniz.

  SİHİRLİ PAD


  Herşeyi tutabilen yetenekli pad

  Herşeyinizi tutabilen çok yetenekli bir yardımcınız olsun istemez miydiniz? Hem de bu yardımcınızı herhangi bir yüzeye istediğiniz gibi yapıştırabileceğinizi söylesek nasıl olurdu? İmkansız demeyin çünkü arabanızdan evinizdeki veya ofisinizden duvara kadar her yere yapıştırabileceğiniz ve herşeyi tutabilen bir padiniz var artık.

  REW KABLO TOPLAYICI


  Kablolarınızı ileri ya da geri sarıp toplayın

  Günümüz zamanları çok daha eğlenceli ve teknolojik oldu ancak bir türlü başımızın derdi kabloların dağınıklığını çözmeye yetemedi. İşte bu walkman zamanlarından kalma görünümlü kaset şeklindeki kablo toplayıcıları ile hem kablolarınızın karışıklık derdine son vereceksiniz hem de onları tarz şekilde düzenli tutacaksınız.

  Sardine Paper Clips - Sardalya Ataç Seti


  Bu sefer siz değil balıklar tutacak

  Çalışma ortamınıza denizden bir esinti getiren yeni ataçlarınız, özel sardalya konservesi kutusunda... Üstelik kutusu açıldıktan sonra da tekrar tekrar kullanılabiliyor.

  Extendable Pen - Uzayabilen Hap Kalem


  İlaç kapsülü şeklinde uzayabilen kalem

  Bu kadar büyük bir ilaç kapsülünü masanızda görenler çok şaşıracaklar, çünkü bu ilaç bir kaleme dönüşüyor! Extandable Pen - Uzayabilen Hap Kalem?in kapağını çıkardığınızda 12 cm?lik bir kalemine dönüşüyor!

  İKİ YÜZLÜ PASPAS


  Bir paspas ancak bu kadar iki yüzlü olabilir

  İnsan her zaman iyi modunda olamıyor ve zamansız gelen misafirlere karşı birşey yapamayıp ağırlamak zorunda kalıyor. Bu durumda dış kapınızın önünde duran ve ?Hoşgeldiniz-Welcome? yazan paspas yalancıdan başka birşey değil. Bırakın yalancı paspasları artık, iki yüzlüleri seçin!

  KAPAK KALEMLİK


  <div>B&uuml;y&uuml;k d&uuml;ş&uuml;n&uuml;n!</div>

  <div>Bir kapakla niye bir kalem tutasınız ki? Bu g&uuml;l&uuml;n&ccedil; derecedeki 20 cm lik klasik t&uuml;kenmez kalem kapağı şeklindeki harika kalemlik ile bir kalem yerine masanızdaki kalem ve diğer t&uuml;m ofis malzemelerinizi tutabileceksiniz. Bu kalemlik ile herşeyi biraz b&uuml;y&uuml;k d&uuml;şmeniz gerekecek.</div>

  Pegs Memo - Mıknatıslı Notluk


  Notlarınızı mandallara tutturacağınız harika notluk

  Duvarınıza monte edebileceğiniz yansıtıcı notluk sizin için anahtarlığınız dahil her şeyi taşımaya aday. Dilerseniz hiçbir yeri delmeden yanında gelen çift taraflı bant ile sabitlemeniz de mümkündür.

  TERS SAAT


  <div>Kim demiş zamanı geri alamazsınız diye?</div>

  <div>Ge&ccedil;en zamanı geri getirebilmek ancak bu saatle m&uuml;mk&uuml;n olabilirdi. Rakamları ters yerleştirilmiş bu duvar saatinin akrep ve yelkovanı da &quot;herkesin gittiği yoldan&quot; gitmiyor, ufak &ccedil;aplı bir Benjamin Button tribi yaşatıyor...</div>

  DART ASKILAR


  Oynamak için değil, asmak için dartlar!

  Bu sıradışı ceket askılarını diğer askıların yanına monte etmemenizi öneriyoruz çünkü bu Dart Askıları gören tüm diğer askılar hasetlerinden çatlıyor. Dünyanın en iyi tasarımcıları tarafından özel olarak dizayn edilip üretilmiş olan bu askılar bulunduğunuz ortamlara apayrı bir hava katacak! Dartların bir yerleri delmekten daha yararlı işlerde çalıştıklarını siz de göreceksiniz.

  SİHİRLİ ŞİŞE TUTUCU


  Harry Potter bile bu kadar iyi sihir yapamazdı!

  Abra Kadabra! Bu müthiş şişe tutucu şişelerinizi adeta havada uçuracak. Yer çekimine meydan okuyan bu tasarımı gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız! Denge prensibi üzerine kurulu, yarattığı optik yanılsama ile sizi hayrete düşüren bu zincir aslında bir şişe tutucu.

  UNIKEYS TEK BOYNUZLU ANAHTARLAR


  Tek boynuzlu at şeklindeki sihirli anahtar başlıkları

  Evvel zaman içinde bulunması imkansız olan tek boynuzlu atlar ?ya da anahtarlar- varmış. Bu anahtarları bulmak çok zormuş ama bir kere ele geçirdiniz mi onları hiç beslemeden tüm kapıları açmak için kullanabilirmişsiniz. Anahtarlarınızı masallardaki tek boynuzlu sihirli atlara dönüştüren bu harika başlıklar ile kendinizi adeta bir masalda yaşıyor gibi hissedeceksiniz.

  Suç Mahalli Kartvizitlik


  Rakiplerinize çok iyi bir ders verecek kartvizitlik

  İşinizde yeterince iyiyseniz, kartvizitiniz rakipleriniz için çok tehlikeli olabilir. Bazen kartvizit bir giyotin kadar iş bitiricidir. Suç mahalli Kartvizitlik rakiplerinize hem çok iyi bir ders verecek hem de bir kartvizitlik ve bloknotluk olarak hep elinizin altında olacak.

  Shredder Scissors - Kağıt Öğütücü Makas


  Kağıt ötütücü müthiş makas

  Faturalarınızı, kopya kağıtlarınızı, kredi kartlarınız veya sözleşmelerinizi anında öğüten Shredder Scissors - Öğütücü Makas sayesinde gizli belgelerinizi kimseler okumadan yok edebilmenin tadına varın! Öğütücü makas ofis işlerinizi çok kolaylaştıracak!

  Metal Saving Bank - Kilitli Kasa Kumbara


  Kasa şeklinde kilitli kumbara

  Metal Saving Bank - Kilitli Kasa Kumbara paralarınızı veya gizli belgelerinizi mükemmel bir şekilde saklamanın gururunu yaşıyor! Kilitli Kasa Kumbara karmaşık şifre düğmesi görüntüsü sayesinde herkesi etrafından uzaklaştırıyor.

  Disc Record Wall Clock - Plak Duvar Saati


  Plak şeklindeki retro duvar saati

  Plak şeklindeki Disc Record Wall Clock ile eski günleri hasretle anıyoruz! Gerçek bir plak görünümündeki Plak Duvar Saati evinize veya ofisinize yepyeni bir tarz katacak!

  My Cuppa Coffee - Kahve Kupam


  Kahvenizin sertlik ve süt seviyesini gösteren harika kupa

  Kahvenizi nasıl istersiniz.?.. ya da misafiriniz nasıl isterdi?... Sütlü?...az sütlü?....sade?....

  After Party Ashtray - Parti Küllüğü


  Parti sonrası küllüklerini andıran özel tasarımlı küllük

  Partide coşarken her şey güzeldir fakat istemedende olsa etraf dağılır ve ihale ev sahibine kalır. İşte burada devreye Parti Küllüğü girer ve ev sahibi rahat bir nefes alır.

  Rubber Grub Eraser Sets - Burger Menu Silgi Seti


  Bu set ile hata yapmaktan hiç korkmayacaksınız!

  Kızarmış patatesi, hamburgeri ve içeceğiyle tam bir menü görünümündeki bu set ile ofiste yada okulda herkesin gözü bu iştah açıcı silgilerde olacak!

  Machine Gun Pen - Makineli Tüfek Kalem


  Kalem kılıçtan keskindir, peki ya makineli tüfek kalemden?

  Kalemin kılıçtan keskin olduğu hep söylenir durur, peki ya bu kalem makineli tüfek kalem ile karşılaşsa normal bir kalemin yenebileceğini kim söyleyebilir? Ofisinize eğlence katacak Machine Gun Pen ile yazı yazmak çok keyifli olacak!

  Art Of Hand CD Holder - HeykEl CD Tutucu


  CD lerinizi bu kuvvetli el ile emin ellerde

  HeykEl CD Tutucu ile CD lerinize birşey olacak diye korkmanıza artık gerek yok. Resim, video, film ve bilgilerinizi saklayan CD ve DVD lerinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Onları koruyacak güçlü bir ele ihtiyacınız olduğunu da... Bu kuvvetli eller Art of Hand CD Holder ile 50 CD yi rahatlıkla muhafaza edebileceksiniz.

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri
  neslihanyare Tarafından Kadın Erkek ve İlişkiler Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 18-10-2012, 10:08 PM
 2. Ofislerin en çılgın doğum günü hediyeleri
  neslihanyare Tarafından Kadın Erkek ve İlişkiler Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 10-03-2012, 01:10 AM
 3. Ofislerin en çılgın doğum günü hediyeleri
  neslihanyare Tarafından Kadın Erkek ve İlişkiler Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 08-03-2012, 05:22 PM
 4. Dünya Kadınlar Günü için Doğum Günü Hediyeleri
  neslihanyare Tarafından Kadın Erkek ve İlişkiler Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 08-03-2012, 01:40 PM
 5. En Bomba Doğum Günü Hediyeleri
  neslihanyare Tarafından Kadın Erkek ve İlişkiler Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 07-03-2012, 01:39 PM

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •