+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 1´e kadar. Toplam 1 mesaj bulundu
 1. #1
  Pasif Uye
  Üyelik tarihi
  Jun 2011
  Mesajlar
  202

  Çalışan Anneler ve Kızları Aynı Giyiniyor



  Çalışan Annelerden bana ulaşan diğer bir konuda çocuklarımızın giyimi konusunda neler yapılabilir, nerelerden hızla güzel kullanışlı kıyafetler alınabilir?Malum biz çalışan anneler zamanımızı iyi kullanmak durumundayız. Bu arada kendimize de tıpkı iş için kıyafet alımına vakit ayırdığımız gibi kendimize de günlük kıyafet bulmak konusunda ayrıca vakit buluyor olmamız gerek.Bu arada tam bu konuyla ilgili olarak kızımla uyumlu giyiniyor olmamdan dolayı kimi çalışan annelerden bu yoğunluğun içinde bu benzer kıyafetleri nerelerden buluyorsun soruları ile de karşılaşıyorum. Kimilerine bu ilgim gereksiz, anlamsız ,komik gelmekle birlikte benim için aslında küçük bir hayalin gerçekleştirilmesi .Çok da sempatik gözüküyor pek tabiki..O yüzden bu konuda bir yazı yazıp siz çalışan annelere yoğun ajandanızın içinde kızınızla böylesi bir uyum yakalamak istiyorsanız nerelerden nasıl yapabilirsiniz konusunda önerilerde bulunmak istedim.



  Öncelikli olarak ben hem kızım için hemde oğlum için özellikle gündelik kıyafetlerde tercih ettiğim Zara kids, H&M kids, Benetton , GAP gibi markalar.. Bu markaları özellikle tercih etmemin sebebi bu markalar bebek kıyafetlerinden , bizim bedenlerimize uygun kıyafetlere kadar geniş yaş grubuna hitap eden ürün g***** sahipler. Çocuklarımız için kıyafet almaya gittiğimizde başta kızımla kendime sonrada babamızla oğlum içinde uyumlu hatta bazen aynı kıyafetleri bulabiliyorum.



  Nasıl mı oluyor ? İsimlerini örnek verdiğim bu markalarda aynı t-shirt ün, yada aynı yeleğin, aynı kazağın hem çocuk yaşı hemde biz yaş grubu satılıyor olabiliyor. İşin açıkçası burda küçük bir ipucu vermek gerekirse eğer bizim yaşlarda benzer kıyafet yok ise bedeninizde benim gibi ince , zayıf ise 13-14 yaş grubunda muhakkak aynı ürünü bulabiliyorsunuz.



  Örneğin yukarıdaki resimdeki kızımla aynı giydiğimiz tshirt bunun tam bir örneği. Kızım için aldığım tshirt ün aynısının 14 yaş için olanını kendime de aldım. Altına da beyaz jean pantoln ki onu her yerde çocuk içinde kendiniz için de bulabilirsiniz. İşte hem kızınızın kıyafet alımı hemde sizing günlük spor kıyafet alternatifinizi çözmüş oldunuz .

  Aynı benzer uyumları fular, kaşkol gibi aksesuarlardada yakalamanız mümkün ve hatta da çok kolay. Herhangi giyiminizin üzerine birlikte kullanacağınız böylesi bir aksesuar hemen ikinizi kızınızla uyumlu bir hale getirebilir. Tıpkı aşağıdaki resimdeki gibi?



  Böylelikle umarım hem kızlarınızın hemde kendinizin günlük kıyafetlerini kolaylıkla bulmuş hemde bir yere giderken ne giyeceğim diye uzun uzun düşünmeden seçtiğiniz bu tip kıyafetleri birlikte giyerek gayet özenli ve uyumlu anne kız olmuş olabilirsiniz.



  Bu arada babaları da unutmayalım..Benzer alışveriş şeklini babalar da yada siz eşiniz ve oğlunuz içinde yapabilirsiniz böylece babalr ve oğulları da sizing gibi uyumlu hatta aynı giyinebilirler. Özellikle kısa yada uzun kollu t-shirtlerde bunu bulmak çok da kolay. Belki tıpatıp aynısı olmasa bile aynı renk ve desen yakalanabiliyor.Benzer durumu kazaklar , sweater lerle de yapabilirsiniz. Kimi zaman bu uyum bayanlardan bile daha sempatik olabiliyor. Tıpkı aşağıdaki resimdeki gibi..Bu arada ilginç bir şekilde böylelikle bir yere giderken bir kıyafeti giymeyi reddeden oğlunuza bak baban da öyle giyiniyor demeniz işleri kolaylaştırabiliyor. Ne de olsa erkek çocuklarının en büyük modeli de babaları..


 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. Çalışan Anneler Doğum Sonrası Nasıl Zayıflar ?
  neslihanyare Tarafından Diyet ve Sağlıklı Beslenme Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 28-10-2011, 12:35 AM
 2. Erkekler Nasıl Kızları Sever?
  madly Tarafından Erkekçe Forum Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 06-05-2011, 02:57 PM
 3. ‘Kızım, neden böyle giyiniyor?’
  RABİA Tarafından Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 02-01-2010, 11:55 AM
 4. Mercedes Benz!in bikinili kızları
  YukseLL Tarafından Komik Haber ve Videolar Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 23-07-2007, 07:22 PM
 5. Çalışan anneler açığı kapatıyor!
  dogangunes Tarafından Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 10-07-2007, 05:14 AM

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •