+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 mesaj bulundu
 1. #1

  Erkegin aklı neresinde?

  Yüz okuma uzmanı Odette Nash'a gore!

  Mesela kadınlar birçok işi aynı anda yaparlar ama erkekler bir şeyi bitirip bir başka bir şeye geçerler. Gazete okuyan bir adama bir şey sorarsanız, bir-iki saniye durur, sonra yanıt verir. Ama bir kadın üzgünken hem ağlayıp hem araba kullanabilir. Erkek ve kadın arasındaki beyin bağlantılarının farklılığından dolayı bu böyledir. Bilimsel tespit bu; beynin iki lobunun birbirleri arasındaki ağ bağlantısı, kadınlarda daha kalın ipliklerle bağlı. Erkeklerinki daha ince. Bebek birkaç haftalık olduğunda, o ağ bağlantıları erkek bebeklerde ilk önce genital organlarda oluşuyor. O yüzden ‘erkek hep cinsel organıyla düşünür’ derler. Oysa kadında o ağ sistemi önce beyinde oluşuyor. Daha sonra oluştuğu için erkeğin beyninin iki yarısını birbirine bağlayan o ağ bağlantıları kadına oranla daha zayıf. Bunun sol ya da sağ beyinle bir ilgisi yoktur.
  siz ne dusunuyorsunuz? Haklımı?

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

 3. #2
  Aktif Uye orkunorkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jul 2007
  Nerden
  istanbul, shumen, constatnza, odessa
  Mesajlar
  410

  Cevap: Erkegin aklı neresinde?

  erkek yaradılışı gereği görevi üretmektir, hormonları ve xy kromozomu taşır ve bir neslin devamını sağlar. doğada insanlar ne kadar medenileşse de kadın da erkek te içgüdülerini tatmin ederek tekrar doğaya dönüş sağlar.
  --Kadın erkeği algılayamaz çünkü onun gibi uyarılmaz, obje görünce paldırküldür heyecanlanmaz,, çünkü kadının cinsel makinesi çok eski sitemle çalışan buharlı bir makinedir, bazen su kaynatabilir , çok sık arızalar yapar,,
  küçük gibi görülür sanıldığından çok daha büyük bir makinedir bu,, komple vücudunu sarar cinselliğin içinden çıkamaz.

  ve bir erkek bir kadını kolay kolay kaplayamaz,dibini kimse bulamamıştır

  aklımız başka yerde olmasaydı,,

  Bu kadar savaş,bilim ve teknoloji,güzellik malzemeler,romantizm ,aşk hiçbirşey olmazdı,, erkeği erkek yapan iç dürtüleridir.. olmazdı,

  dünyada buluşları yapanların çoğu erkeklerdir ,Evet biz erkekler aklımız küçük yerde buluşlar yapıyoruz,teknolojiler geliştiriyoruz, Kadınların aklının içinde de nasıl başarılar var... erkekler onların başarılı olacağını biliyordu da bastırdı mı ? parlak fikirlerin sebebi küçük beyin de mi acaba (pipi)

  (öyleyse onu iyi koruyalım)

  yukardaki alıntı aslında bir'' kadın yazardır '' feminist düşünceye katkıda bulunur, kısmen doğruluğunu kabul ediyorum,anne karnında pipi oluşumu için kaybedilen bir zaman vardır. erkeklerin kızlara göre 2 yaş daha geç gelişmesi.
  xy olmasına ragmen
  erkek baskındır

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •