+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 mesaj bulundu
 1. #1
  Hiper Aktif
  Üyelik tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  1.780

  Erkekler niye lolita sever?

  Her yaşta aşk, sevgi ve cinselik olabilir. Yaş bir ilişkin başarısı yada uzun sürmesinin tek belirleyicisi değildir. Aralarında ciddi yaş farkları olan bir çok mutlu çiftin varlığı açıktır. Ancak burda vurgulanmak istenen konu, genç bir kız ile kendisinden 5 yaştan daha fazla büyük bir erkek arasında yaşanabilecek bazı sorunlara dikkat çekmek.

  Kendisinden anlamlı derecede daha genç kızlarla çıkmak, flört etmek isteyen erkeklerin acaba amaçları nedir? Gerçekten onu çok beğenmiş midir? ona bağlanmış mıdır? Aşık mıdır?

  Genç ve deneyimsiz bir kız, yanında ki daha deneyimli bir erkeğin kendini çok güçlü hissetmesine neden olabilir.

  Kendine güveni olmayan, ciddi ilişkilerden kaçan kişiler, kendilerinden yaşça ve deneyimce zayıf olan kızlarla birlikte olmak isterler. Bu tür ilişkilerin başında herşey çok güzel gibi görünür. Kısa zaman sonra erkek, baskısını kızın üzerinde göstermeye başlar.

  Erkek, alkol almak, sigara içmek gibi davranışlarla ne kadar güçlü olduğunu empoze etmeye çalışırken, aynı zamanda genç kıza da bu davranışları yapması konusunda zorlama getirebilir.

  Kendisinden yaşça daha büyük kişiler ile flört eden genç kızların yaşadıkları bir diğer sorunda, genç kızın diğer arkadaşlarının, erkek arkadaşı tarafından "onlar çoluk çocuk" denerek arkadaşlarından uzaklaştırılması ve kendi yaşının duygu, düşünce ve heycanlarını paylaşamamasıdır.

  Genellikle başarısız giden bir ilişki sonrası, genç kızların üzüntü duydukları noktalardan biridir. Eski arkadaşları, yeniden aralarına dönmek isteyen eski arkadaşlarını tekrar kabul etmezler. Ya da eski yerini vermezler. Çünkü eski arkadaşlarının edindiği yeni alışkanlıkları ve kötü bir ünü vardır artık.

  Genç kızların daha erken yaşlarda cinsel ilişki deneyimleride, kendilerinden yaşça daha büyük erkeklerle birliktelerken daha sık görülmektedir. Kendi yaşıtları ile başarısızlıklar yaşamış erkekler, kendilerinden yaşça ve deneyimce zayıf olan genç kızlar üzerinde oluşturabilecekleri baskı ile kendilerini güçlü olarak görmek isteyebilirler. Erken yaşlarda cinsellik yaşatabilirler. Her iki tarafında bilgi ve deneyim eksikliği istenmeyen durumlara yol açabilir. Bir çok genç kız çok genç yaşlarda hamile kalabilmekte, kürtaj yaptırmakta, cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanmaktadırlar.

  Burada vermiş olduğumuz örnekler yaşanmış olaylardır. Ancak kendisinden yaşça daha büyük birisi ile ilişki içinde bulunmak, illede işikinin başarısız olacağı diye bir koşul da yoktur.

  Genç bir kızın, karşısında bulacağı ve kendisine ilgi gösteren, kendisi ile bir ilişkiye girmek isteyen kişileri sorgulaması gerekmektedir. Bu konuda ailelerin büyük dikkat göstermesi ve kızlarına yardımcı olması gerekmektedir.

  Çocukların ve yetişkinliğe adım atan gençlerin sevgi ve ilgi gereksinimlerini yeterince sağlamak çok önemlidir. Aksi takdirde bu gereksinim bunu veren ya da verir gibi yapan kişilerde aranabilir.

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir Erkekler niye lolita sever?
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesajlar
  Çok:)
   

 3. #2
  Aktif Uye orkunorkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jul 2007
  Nerden
  istanbul, shumen, constatnza, odessa
  Mesajlar
  410

  Cevap: Erkekler niye lolita sever?

  aslında, erkeklerin alt benliğinde yazılıdır,, Lolita daki amaç ilk etapta sevgi değil,kızların cinsel organını merak tır,, erkekler kızlardan çok küçük yaşlarda toplumun radikalleşen kültürüyle Kutuplaştırılır, erkek zorla kız çocuğundan ayrılır. ona erkeksin derler , kadınlar da aldıkları dini,ve ahlaki boyutlarla kız çocukların altını zor durumda kalsalar bile bir erkeğin önünde değiştirmezler,, çocukluk yaşlarında karşıt cinsi görmeyen erkek ömür boyu merak içinde kalır. ,,
  Kız olmak avantajdır,, Türk kadınlarının dünyası ayrı,onlar,kahveler,çaylar,altın günleri yaparlar kadınlararası çok rahat oldukları için oldukça kendi içlerinde sosyaldirler, bu toplantılardaki KIZ çoçukları, toplantılarda altını değiştirirken mutlaka bir erkek çocuk pipisi görür
  kızlar bunu görerek artık kafalarındaki soru işaretini kaldırır.

  Erkekler yaşları büyük olsa bile altı değiştirilen bir kız çocuğu gördüğünde zaten engellenir,, özelliklede Bakarsa da sapık görülür, ama kadın olsa sapık olmaz ,--toplumumuz sadece erkekleri sapık görür
  Küçük yaştaki kızlara ilgi bizim toplumumuzda korkunç bir şekilde vardır, çünkü
  erkek çocukları kızlardan ayırarak kutuplaştırıyoruz,,,erkek cinselliği 30 lu yaşlarda yakalamış olsa da ,, görmediği kısmı isterse 100 yaşına girsin merak ediyor,, ,Oysa kutuplaşmaya gerek yok,, çocuklara Doktorculuk oynamalarına da fırsat vermeliyiz,, cünkü karşıt cinsi tanımalı,, biz ne yapıyoruz,, 4-5 yaşında çocuğu sünnet ediyoruz, sen erkek oldun artık(çocuk değilsin erkekesin)aslında çocuk kendi cinsiyetini daha keşfetmemiş, farklılıgı dahi bilmiyor. Onlara çocuklaşma şansı vermiyoruz, Kutuplaşıyoruz,
  internette en çok aranılan kelimeler, lolita,liseli gibi şeylerdir, işte açık sebebi bu ,erkeklerin bilinçaltında gizli

Benzer Konular

 1. Erkekler Nasıl Kızları Sever?
  madly Tarafından Erkekçe Forum Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 06-05-2011, 02:57 PM
 2. Erkekler niye Rus ister?
  dogangunes Tarafından Erkekçe Forum Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 21-04-2009, 03:14 PM
 3. Kadın kıyafetlerinde düğmeler niye sola dikilir?
  piraye Tarafından Aktif Ansiklopedi (Ne Nedir?) Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 17-04-2009, 12:55 AM
 4. Erkekler nasıl kadınları sever?
  Gazi Tarafından Erkekçe Forum Foruma
  Cevap: 14
  Son Mesaj: 18-07-2007, 10:25 PM
 5. Kadınlar niye terkeder
  dogangunes Tarafından Kadınca Forum Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 09-07-2007, 05:13 AM

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •