+ Konu Cevaplama Paneli
Say 1 Top 2 12 SonSon
1 den 10´e kadar. Toplam 13 mesaj bulundu
    Yeni Uye mslkdn283 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Smile İZMİR köşesi

İzmirliyim. ve bu güzel şehri çok seviyorum. Her köşesi bir başka güzel geliyor bana Karşıyakasında göztepesine, Kadifekalesinden bayraklısına izmire aşığım yani. Arkadaşlar tüm izmir aşığı arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum.

Yeni Uye DarthVader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: İZMİR köşesi

Ben doğma büyüme Karşıyakalıyım annem de babam da doğma büyüme Karşıyakalı
    İzmir'in her yanı ayrı güzeldir ama Karşıyaka Bir başka güzeldir.İzmirli olmaktan gurur duyuyorumVe gerçekten de Türkiye'nin başka hiçbir yerinde yaşayamam...

Yeni Uye Farfara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne çok trafiği nede çok suçlu var yaşanmak için en gözde şeir İzmir'dir.24 saat online İzmir...

Yeni Uye cyclone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izmir bambaşka bir cumhuriyet gibidir hele o kordon boyu yokmu bende karşıyakalıyım (35,5) izmire aşığım yaaa heryeri gerçektende başka bi güzel izmir dedinmi akansular durur

Yeni Uye

Değerli arkadaşlar,
    Ben sizler gibi düşünmüyor ve sizleri bu egoiziminizden dolayı protesto ediyorum.

Kars, Sivas, Artvin, Bingöl veya bu yurdun İzmir gibi iklimsel ve coğrafi özellikleri düzgün olmayan yerlerde yaşama mecburiyetinde olanlardan ayrıcalığınız var ve siz üstünmüsünüz anlamına gelen hava oluşuyor ve bölgecilik hoş değil. Sizler İzmirde yaşayabiliyorsanız yurdun diğer bölgelerinde her türlü zorluğa rağmen seve seve oralarda yaşamayı bilenlerin sayesinde olduğunu da unutmayınız.

Hele şu anlatım çok çirkin;

Alıntı:"izmir bambaşka bir cumhuriyet gibidir " cyclone den.

Lütfen genel bir forumda bulunduğunuzu ve hala bu ülkede birlikte yaşamı paylaştığınızı unutmayınız.

Bunda yanlış birşey yok.Bu kadar güzel ve modern ve özgür bir şehirde yaşadığımız için hem de bizzat doğduğumuz topraklar olduğu için diğer şehirlerinden daha fazla seviyoruz İzmirimizi.

Bende soyle bir haber duymuştum, AB den Uyum yasaları cercevesinde Türkiye'ye heyet gelmiş ve Ulkemizde AB ye uyumlu iki adet sehir oldugunu soylemişler. Biri Eskişehir ikincisi izmir. Bu sehirlerimizin Belediye Başkanlarını kutlamak lazım.

Alıntı webmaster´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende soyle bir haber duymuştum, AB den Uyum yasaları cercevesinde Türkiye'ye heyet gelmiş ve Ulkemizde AB ye uyumlu iki adet sehir oldugunu soylemişler. Biri Eskişehir ikincisi izmir. Bu sehirlerimizin Belediye Başkanlarını kutlamak lazım.
    Evet İzmir özellikle rahmetli Ahmet Priştina'ya çok şey borçludur.Şehrin çehresini değiştirmiştir her anlamıyla.Universiade ın İzmir'de yapılmasının en önemli etkeni Ahmet Priştina'dır her ne kadar hükümet utanmadan sahiplenmeye çalışsa da.

Yeni Uye

İzmiri sevmek ülkenin genelini sevmeye engelmi? Siz İzmiri AB den gelenler beğendi diye önemserseniz güzel derim ama AB daha çok Diyarbakırı ve oradaki yerel yöneticileride sever, siz mukayese edin.

İzmire hizmeti rahmetli priştina değil bu ülkenin vergileri ile ayrılan paylardan bu ülkenin kurumları yapmıştır. Buda ayrı bir ego ve ayrımcılık ama hiç olmazsa son gelişmeler belki hayal dünyanıza ışık tutar.
    Örnek: Çok garibime gitmişti sanki zevk alır gibiydi, bir İzmirli diye kendini tanıtan şahıs "Gavur İzmir" terennamesinden mutlu olduğunu söylüyordu. İzmir bu vatanın bir parçası ve biz oradan ege denizine döktüklerimizi neden döktüğümüzü hatırdan çıkarmasalar derim. beniö için yaşanan ve hizmet edilen bu vatanın bütün toprakları ve yerleşkeleri kıymetlidir ayrıcada.

Alıntı yönetyrd´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmiri sevmek ülkenin genelini sevmeye engelmi? Siz İzmiri AB den gelenler beğendi diye önemserseniz güzel derim ama AB daha çok Diyarbakırı ve oradaki yerel yöneticileride sever, siz mukayese edin.

İzmire hizmeti rahmetli priştina değil bu ülkenin vergileri ile ayrılan paylardan bu ülkenin kurumları yapmıştır. Buda ayrı bir ego ve ayrımcılık ama hiç olmazsa son gelişmeler belki hayal dünyanıza ışık tutar.
    Örnek: Çok garibime gitmişti sanki zevk alır gibiydi, bir İzmirli diye kendini tanıtan şahıs "Gavur İzmir" terennamesinden mutlu olduğunu söylüyordu. İzmir bu vatanın bir parçası ve biz oradan ege denizine döktüklerimizi neden döktüğümüzü hatırdan çıkarmasalar derim. beniö için yaşanan ve hizmet edilen bu vatanın bütün toprakları ve yerleşkeleri kıymetlidir ayrıcada.
    Diğer kentlerini sevmeye tabi ki engel değil zaten dikkat ederseniz daha çok sevdiğimi söyledim diğer kentlerimizden.Burdan diğer kentlerini
    de sevdiğimi anlamışsınızdır.
    Ayrıca da hizmeti bizzat kurumlar değil Ahmet priştina yapmıştır ki İzmir'i Priştina'dan önce ve sonra diye rahatlıkla iki döneme ayırabiliriz.Ayrıca bırakın da İzmir'e neyi kimin yaptığını doğma büyüme bir izmirli olarak biliyim...