memleketin karadeniz köşesinden’bir çocuk Kenan ,genelde oradan çok uyanık,akıllı kişiler de çıkar ,bazen köylerinden yontulmamış insanlar da çıkar, gemide makine zabiti olacak bir stajyer taze genç bir çocuk geldi, Biraz yakışıklı da,
Gemi italyada MESTRE limanında, İtalyanın kuzeyi,her yeri saat 21 den sonra Dönmele kadın kılıklı fahişe erkeklerle doludur.eğer konuşursanız baya kadın gibi,ve erkek olduğunu anlamazssınız.
Bizim yeni gelen Kenan gece saat 1 de sanki arslan paralamış,parçalamış gibi gemiye ayakkabısız atletle koşarak geldi,
--Ne oldu kenan ??
--Limanın önünde ,Bar var ya... –eeee
-Orada Güzel bi kız bana içki ısmarlarmısın dedi, Ismarladım bende, sonra sarmaş dolaş olduk,
-arabasına aldı beni ,öpüştük, evine gittim .---eeee devam et
-abi yatağa çıplak girdim, Kızda şey var ,KORKTUM
KAÇTIM ayakkabım gömleğim orda kaldı (hala bizimki adamın kız olduğuna inanıyor)
--Neyse,, olur böyle korkma ama kulağına Küpe olsun,, o kız değil adam, Bütün gemi güldük
bir erkeğin başına ancak böylesi gelir.-- Ama çok güzel kız yaa nasıl olur dedi.. bütün sefer güldük
2.nci MÜHENDİS de ordulu, 2 hemşehri muhabbet ediyor oturma salonunda, ama 2.ci mühendis fırlama komedyen, bizde dinliyoruz,, Nasihat veriyor agalık yapıyor.
-Bak evladım,, diyelim ki bara gittin 2 muhabbet ettiniz ,,karşındakinin adam mı kız mı olduğunu anlamak için diyeceksin ki ‘’one moment’’ ‘’Test’’ elini kaldırıp 5 parmağını göstereceksin,bel hizasına getirince Takımlara saldıracaksın, Avuçlayacaksın ,,O zaman eline bişey gelirse Erkektir, Gelmezsse Kızdır.
--kenan kafasını kaşıdı,önce mantığına uymadı, sonra bize sordu , siz ne yapıyorsunuz agalar, biz de duyduk ya espiriyi, 5 parmağımızı gösterip, takımlara dalıyoruz,, ama biz gerçekten şakaya uymak için yaptık,unutulur sandık.
---Seferimiz ODESSA ukrayna-rusya oldu Kenan da bizimle gemiden PUHU BAR diye bir yere geldi,Benim o zamanlar kız arkadaşım vardı, Biz de Amerikan bar a yakın bir masadayız,,Rus kızları da sırnaşık bekar olan Hemen herkes birer sevgili bulmuş. Gözümün önünde olan bir olay bu, Biz de kenanı gözeliyoruz ya,,
Kenan’ın yanına Güzel bir kız Yanaştı , Beyaz pantolon giymiş baya iyi bir hatun,
Başladılar kızla muhabbete,Tarzan konuşması el kol hareketleri filan.. 2 duble vodka içince daha da sakinleştiler,samimileştiler bir zaman sonra
Kenan ı gördüm,, Kıza aynen şunları söyledi ---‘’’ ONE MOMENT’’’ ‘’TEST’’ 5 parmağını gösterdi,
Kızın Takımlara saldırdı Kız,, aaaaaa.. Ciyak ciyak bağırdı,Ti Seksualen MANYAK kafsına çantayı vurdu kaçtı
-çantayı kafasına yinen Kenan bize döndü ‘’abi kız çıktı’’ dedi

senolmutlu@2006