+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 mesaj bulundu

Konu: Odtü (Metu)

Yeni Uye DarthVader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Odtü (Metu)

Odtü ünversitem diye söylemiyorum içinde gezmesi çok zevkli okuması ise inanılmaz zordur.Aslında okumak için değil de gezmek için daha idealdir.Şunun garantisini çok rahat verebilirim canınız çıkıcak, hayattan nefret ettiğiniz zamanlar olucak, öğretim elemanlarının ailesinden bahsediceksiniz.Ama çıktığınızda kesinlikle
    mesleğinizde mükemmel biri olucaksınız.Ve büyük ihtimal 2. 3. sınıftan daha işiniz hazır olucak.Bahar şenliklerinde yok yoktur.starsailor bile gelmiştir çimlerde şişe efes eşliğinde muhteşem bir konser vermişlerdir.ODTÜ okurken her gün küfür edilen mezun olduktan sonra ise kıymeti bir milyon kat artan bi meskendir.Anlatılmaz yaşanır ve değerini ancak mezun olabilen bilir.Herkese öneririm...
    Konu DarthVader tarafından (19-07-2007 Saat 01:40 AM ) değiştirilmiştir.

Yeni Uye sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Odtü (Metu)

Kesinlikle katılıyorum, Okumak (zor çok zor) ama meyvesini okul bittikten sonra alıyorsunuz. Baska universitelerden mezun arkadaslarım iş ararken Bana iş teklifleri gelmiş bende iclerinden birini secmiştim. 5 yıl dişinizi sıkacaksınız hayatınızın sonuna kadar rahat edeceksiniz.

Yeni Uye DarthVader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Odtü (Metu)

Alıntı sibel´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum, Okumak (zor çok zor) ama meyvesini okul bittikten sonra alıyorsunuz. Baska universitelerden mezun arkadaslarım iş ararken Bana iş teklifleri gelmiş bende iclerinden birini secmiştim. 5 yıl dişinizi sıkacaksınız hayatınızın sonuna kadar rahat edeceksiniz.
    Ooo başka Odtülüler de varmış forumda ne güzel...