çin e bir gün giderseniz benim gibi mutlaka kafa masajı yaptırın,, dünyada duymadığınız bir rahatlamayı duyacaksınız,,

Herhangi bir kuaföre saçınızı kestirmeye girin genelde Sizi traş edecek güzel hatunlardır, saç traşını olduktan sonra kafanıza özel bir okaliptol şampuan sürerler ve öyle bir masaj yapılır ki saç diplerinize, egzotik uzakdoğu masajı, çevirttirerek şık şık bir ses çıkararak saçlarınızın dibini masajlarlar, beyninizin akupunktur noktalrını bilirler,
orad sadece sıcak suyla saçınızı yıkasalar bile buzlu su dökülmüş hissi alısrınız,,bitmedi duruladıktan sonra tekra bir özel okaliptus mentol karışımı tonikle tekrar masajlarlar yedirirler, bu tonik baden yagı ilede karışıktır,,
onunla da bir masaj yaparlar yedirirler,, sıcak fön bile soguk rüzgar gibi gelir kafanıza,,, ve dışarı çıktığınızda başınızda saç oldugunu unutursunuz

resmen beyninizden geçen damarları hissedersiniz,, bir orgazm kadar güçlü bir duygu, gözleriniz çakmak gibi bakar,kulaklarınız mükemmel duyar..
etrafa mükemmel bakışlar atarsınız,,
şansınız varsa deneyin

Türkiyede o şampuanı aradım ama bulamadım,, sunsilk in uzakdoğu versiyonunda var bu tonik ve şampuan,,

evde de denedim beceremedim