Güvenlik yazılımını yüklemek için açıklamalar...

Programı indirmek için ilgili linke tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere açılacaktır. Bu pencerede programı bilgisayarımıza kaydetmek için İngilizce kullanıyorsak “SAVE” Türkçe kullanıyorsak “KAYDET” seçeneğini seçmeliyiz. Programı bilgisayarımızda nereye kaydetmek istiyorsak o bölümü seçtikten sonra program bilgisayarımıza inmeye başlıyacaktır.
İnternetten indirme bittikten sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekranda “OPEN” “AÇ” butonuna tıkladığınızda bilgisayarınızda yüklü “WİNRAR” uygulaması varsa otomatik olarak yükleme dosyası açılacaktır. Burada “NETRON Gözcü Setup”a çift tıklayarak çalıştırınız.

Kurulum aşamasında “NEXT” butonuna tıklamanız ve aşağıdaki resimleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Programın kurulumu bittikten sonra karşınıza aşağıdaki resimde olduğu gibi bir pencere açılacaktır. Bu arada uygulamayı hemen çalıştırmak istiyorsanız hiçbir değişiklik yapmadan “TAMAM” butonuna tıklamanız yeterlidir.Uygulamayı ilk çalıştırdığınızda sizden bir kullanıcı şifresi ve şifreyi unutmanıza karşı tekrar hatırlatma sorusu tanımlanamanız gerekecektir.PROGRAMI INDIR

NOT.
Bilgisayarınızda uygulamayı çalıştırmak için .NET Framework 2.0 veya daha üst versiyonun yüklü olması gerekir.
Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı WinRAR sıkıştırma yazılımı ile açabilirsiniz.
İndirdiğiniz dosyayı mutlaka güncel bir virüs taramasından geçiriniz.