+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 5´e kadar. Toplam 5 mesaj bulundu
    Yeni Uye MaGaNDa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs up Sİze Ufak Bİr Sorum War?

Sorum İnternetle İlgİlİ DeĞİl Ama Normal YaŞamla İkİ İnsan Bİrbİrİnİ Sevİyo Ama Erkek Kizdan 11 YaŞ KÜÇÜk +kiz Evlenİp BoŞanmiŞ Kİmse Olumlu Bakmadi Bu İlİŞkİye Ben HarİÇ KorktuĞu İÇİn KaÇti Gİttİ Sİz Nedersİnİz Omu Hakli Benmİ?

Yeni Uye DarthVader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Sİze Ufak Bİr Sorum War?

O ilişkinin boyutunu,içeriğini, neler yaşandığını sadece sen bilebilirsin.Onun için senin dışında kim ne derse desin boş laf niteliğinde olucaktır...

Aktif Uye orkunorkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

toplumsal olarak kişilik gelişimine bakarsanız kızlar ergenliği de erkeklerde 2-3 sene önce girip 2-3 sene önce olgunlaşıyorlar, kadınla erkek dengede gelişim sağlaması için 2-3 yaş büyük olmalı ama bu anatomik özellik,,

kişisel olgunluk; kişinin kendine çevresine göre kendini geliştirmesi, diğer hemcinslerinden daha akıllı olması mantıklı,,

Bizim toplumumuzda bekarken cinsellik çok zor yapılan birşey, cinsellik evlilikle nerdeyse özdeşleştirilmiş,
    çalıştığım gemide yeni açılmış --(seks deneyimi yeni başlayan)Türk gençleri çoğunlukla, güzel cinsellik yaşadığı ruz kızlarıyla evlenmek isteme eğilimine girerdi , kızların ugrunda altın künye,zincir ne varsa bozdurup harcarlardı,,
    --bu onların 15dakikalık değil ilk 1 haftalık seks deneyimi idi sevgili gibi karıkoca gibi, rus kızları da hem güzel hemde içinden geldiği gibi sevişir hele hoşlanma olduysa, Bu sefer Türkiyede aldığı saf kültürün etkisiyle çocuk suçluluk duygusuna giriyordu,, ben bu kızla yattım öyleyse almam lazım,,herşey hoş gidiyor,evlensem de böyle güzel gidecek. bu bir yanılgı
    --ben kişisel olarak kadınların, aslında erkeklerde babalarını aradıklarını (iyi bir babaysa)düşünüyorum, baba şefkati, erkeğin yaşı büyük olmalı ki sevginin yanında yaşına saygı(abilik,babalık yapmak) olsun, kadınlar zor durumda başını dayayacak insan ararlar. her günleri aynı değildir.
    --kadının evlenmiş boşanmış olması , ilk açılış olması bakımından, bekaret kızlık zarı , İlk verdikleri erkeği unutamazlar, eğer siz ilkseniz size baglı kalırlar ,hele ızdırap vermediyseniz seksi sizden öğrendilerse ,iyi kocaysanız, ızdırap verdiyseniz seksten soğurlar
    aileniz bunu bilir,,

ama eger ki siz gerçekten seviyorsanız kimse sizi tutamaz,, ben 20.000 km uzaga gittim evlendim getirdim,evlenene kadar 100 kişi engellemeye çalıştı ,,siz de gidebilirsiniz,

Yeni Uye mslkdn283 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Talking Cevap: Sİze Ufak Bİr Sorum War?

Alıntı MaGaNDa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorum İnternetle İlgİlİ DeĞİl Ama Normal YaŞamla İkİ İnsan Bİrbİrİnİ Sevİyo Ama Erkek Kizdan 11 YaŞ KÜÇÜk +kiz Evlenİp BoŞanmiŞ Kİmse Olumlu Bakmadi Bu İlİŞkİye Ben HarİÇ KorktuĞu İÇİn KaÇti Gİttİ Sİz Nedersİnİz Omu Hakli Benmİ?
    benim bu konudaki fikrimi soracak olursan. Kadının büyüğü erkeği zengin edermiş derler. Bide her konuda tecrübeli olurlar. Yani erkeğinde belki bi süre bu durum hoşuna gider ama sonradan erkeğin gözü dışarı kayar bence ne kadar da olsa aradığı sosyal ve kıpırtılı hayatı artık kadında bulamaz ve ilişki yıpranmaya yüz tutar o yüzden yaşı büyük yani arasında yaş farkı oan kadınlar bence iyi düşünmeli yoksa sonradan çok üzülebilirler.

Yeni Uye Farfara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Belki onunda kendine göre haklı yanları vardır.Önemli olan karşılıklı olarak üzülmeden ayrılmanız olmalıydı sen bu olayı kafana takmışsın.Demekki gerçekten seviyordun.Zaman herşeyin ilacıdır...