+ Konu Cevaplama Paneli
Say 1 Top 2 12 SonSon
1 den 10´e kadar. Toplam 11 mesaj bulundu
    Yeni Uye MaGaNDa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs up Sİze Ufak Bİr Sorum War?

Sorum İnternetle İlgİlİ DeĞİl Ama Normal YaŞamla İkİ İnsan Bİrbİrİnİ Sevİyo Ama Erkek Kizdan 11 YaŞ KÜÇÜk +kiz Evlenİp BoŞanmiŞ Kİmse Olumlu Bakmadi Bu İlİŞkİye Ben HarİÇ KorktuĞu İÇİn KaÇti Gİttİ Sİz Nedersİnİz Omu Hakli Benmİ?

Yeni Uye DarthVader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Sİze Ufak Bİr Sorum War?

O ilişkinin boyutunu,içeriğini, neler yaşandığını sadece sen bilebilirsin.Onun için senin dışında kim ne derse desin boş laf niteliğinde olucaktır...

Yeni Uye atomikpilot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hiç anlamam bu olayı
    bayan erkekten kaç yaş küçük olursa olsun neden olmasın derler
    tam tersi olduğundada örnek arkadaşın anlattığı durum oluncada herkes karşı çıkar.......
    halbuki ne farkı var ya!
    Ortada gerçek bi sevgi ve paylaşılan bazı şeyler varsa olmaz diye biş yok...
    Ama yinede karar mekanızması ilişki içerisindeki bay ve bayan dan başkası değildir...
    İnsanlar laf sırası geldiğinde çok şey konuşur...Bazen duymamak gerekiyo...

Hiper Aktif

Alıntı MaGaNDa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorum İnternetle İlgİlİ DeĞİl Ama Normal YaŞamla İkİ İnsan Bİrbİrİnİ Sevİyo Ama Erkek Kizdan 11 YaŞ KÜÇÜk +kiz Evlenİp BoŞanmiŞ Kİmse Olumlu Bakmadi Bu İlİŞkİye Ben HarİÇ KorktuĞu İÇİn KaÇti Gİttİ Sİz Nedersİnİz Omu Hakli Benmİ?
    tabi bakmaz kimse olumlu.erkek kızdan 11 yaş küçük ve kız boşanmış.bi düşün bakalım o kız kendinden küçük erkekle niye beraber.kızın ailesi tutucu ise kız mecbur birdaha evlenmek zorunda.eee oda o anda demekki kendinden 11 yaş küçük birini buldu.ne biliyim benim aklıma bu geldi biraz daha detay versen.....

Nasil Bİr Detay İstİyosunuz??

Hiper Aktif

kızın ve erkeğin tam yaşı,nasıl tanışmışlar,kızın aile ortamı tutucumu yani boşandı diye tekrar evlensin diye baskımı yapıyor.çünkü kızın ailesi tutucu ise kendini kurtarıcak ,evlenicek bir erkek aradı o andada 11 yaş küçük erkek çıktı karşısına aile ortamından uzaklaşmak için belkide.o zaman erkek burda kurban olur bence ...çünkü erkekler biraz geç olgunlaşır(lütfen lafımı başka yere çekmeyin.)şıpsevdi olurlar,her güzeli seviyorum sanırlar.eğer evlenirse erkek o kızla ileride pişman olur.çünkü erkek evlenmek için en az 25 yaşını beklemeli.(enaz)

Ben 18 YaŞindaydim O 29 YaŞindaydi Aİlelerİmİz Bİlmİyordu KarŞi KomŞumuzdu Benİm Mahallede Bİ Ablam Var İsmİ Suzan O TaniŞtirdi ÇaliŞiyodu Almaya Falan Gİttİk Bİr İkİ Kere Sonra KonuŞtuk Çikmaya BaŞladik Her AkŞam Saat 9da İŞyerİnden Almaya Gİttİm AkŞamlari Her Zaman Beraberdİk Ondan Sonra İŞ 2 Ay Falan Sonra CİddİleŞtİİlerİye DÖnÜk Planlar Yapmaya BaŞladik Aİlemİ Bİle KarŞima Almaya Karar Verdİm O Derecede Sonra Gece Bİ Msj Geldİ Ben YÜrÜtemİyeceĞİm Dİye 1 Ay Sonrada Evlendİ ÇaliŞtiĞi Yerden Bİrİyle Evlendİklerİ GÜn Ben Motorla Kaza Yaptim 8 Ay Yattim SokaĞa ÇiktiĞimda KarŞimiza TaŞinmiŞlar OĞlu OlmuŞ KarŞilikli Oturuyoruz Şİmdİ İŞte BÖle

Hiper Aktif

Alıntı MaGaNDa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 18 YaŞindaydim O 29 YaŞindaydi Aİlelerİmİz Bİlmİyordu KarŞi KomŞumuzdu Benİm Mahallede Bİ Ablam Var İsmİ Suzan O TaniŞtirdi ÇaliŞiyodu Almaya Falan Gİttİk Bİr İkİ Kere Sonra KonuŞtuk Çikmaya BaŞladik Her AkŞam Saat 9da İŞyerİnden Almaya Gİttİm AkŞamlari Her Zaman Beraberdİk Ondan Sonra İŞ 2 Ay Falan Sonra CİddİleŞtİİlerİye DÖnÜk Planlar Yapmaya BaŞladik Aİlemİ Bİle KarŞima Almaya Karar Verdİm O Derecede Sonra Gece Bİ Msj Geldİ Ben YÜrÜtemİyeceĞİm Dİye 1 Ay Sonrada Evlendİ ÇaliŞtiĞi Yerden Bİrİyle Evlendİklerİ GÜn Ben Motorla Kaza Yaptim 8 Ay Yattim SokaĞa ÇiktiĞimda KarŞimiza TaŞinmiŞlar OĞlu OlmuŞ KarŞilikli Oturuyoruz Şİmdİ İŞte BÖle
    ya canım seni kullanmış bence bu kadın.hem ne kadar sapıkça birşey insan kendinden küçük birine o gözle bakarmı.
    canım o kadar küçüksünki daha kimler gelip geçicek hayatından.kendini böyle uyanıklara yem yapma yoksa ileride çok pişman olursun.sen şimdi bana bile kızıyorsundur böyle yazıyorum diye.çünkü gözün hiçbirşey görmüyor,çok küçüksün ablacım ileride anlıcaksın.ama sana abla tavsiyesi git kendine uygun birini bul...

gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim ama kızmıyorum size

Yeni Uye atomikpilot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sanırım bu konuda gereken tüm açıklamayı dogangüneş hanımefendi yaptı...
    ama özellikle haklı olduğu bir nokta var bu sakın zoruna gitmesin kardeş...
    Henüz 18 yaşındasın insan o yaşlarda cidden büyüdüğünü düşünüyo ama bi üniversite hayatına yada iş hayatına girdiğinde her şeyi anlamaya başlıyosun.
    Bence özellikle ve özellikle dip not düşüyorum bayanda olsa bay da olsa 20 yaşın altında hatta şunu 22-23 yapalım evliliğe karşıyım.
    Yalnız sana şu kadarını söliym kardeş bu yaşadığın ilişki olsun tabi bu artık hayat tecrübesi olmuş durumda,seni en az 2 yaş büyütmüştür düşüncesel olarak.Umarım sölediklerime kızmamışsındır...
    Saygılar