+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 mesaj bulundu

Konu: Yanmıyor mu

Aktif Uye orkunorkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yanmıyor mu

İstanbul sokaklarındayım, geçen sene de erkeklerde küpe modası ondan önce horoz gibi dik saç modası olmuştu,,

bu sene , kızlarda tuhaf bir moda, acaba sadece mahalle arasında mı geçerli diye düşündüm ama hayır,, aslında sorum erkeklere değil kızlara,,

gecen gün sıcaklık 40 dereceyi aşan istanbulda,, Birçok kızın siyah külotlu çorap olduğu kesin,, çünkü genç kızlar giyer.yaşlılar lastikli giyer böyle bir moda gördüm,,

istanbul avrupa yakasında bu manzarayı çok görüyorum,, mevsimin en sıcak gününde külotlu çorap giyilmniş, acaba bu bir tesettür mü,, ??
    yani bu sıcakta yanmıyor mu acaba diye merak ettim..

sadece bu degil istanbul galata köprüsünden geçiyorum ordada benzer manzaralar,, kısa etek giyenler tayt giymiş,hem etek hem tayt,, bir böyle moda var ama tayt siyah genelde, terlemek metoduyla zayıflamak içinse daha özel sauna elbiseleri var. çorap giyme alışkanlığı yaz ortasında,siyah hemde,, düğüne gidiliyorsa anlarım ama bu degil

bu sene bu moda mı ,yoksa tesettür modası mı??

Yeni Uye

Cevap: Yanmıyor mu

ne demeli bilmiyorum ki? bir erkek olarak benimde benzer bir konuda şu dikkatimi çekmiştir:

kışın ortası, yerde yarım metre kar.. afedersin kızın kıçında yarım karış etek.
    (ÇOK ÖNEMLİ NOT: eteğin altında siyah yada başka bir renk çorap-tayt, vs.. mevcut değil)

ne zaman yanıyorlar, ne zaman üşüyorlar anlamadım.deri altındaki yağ tabakası soğuğu geçirmiyor diyelim, sıcağı da geçirmiyor demek ki.. sabit ısı. sıcak kanlı işte.. biz erkek olarak, insan değil miyiz, yeniden incelemek lazım.