+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 mesaj bulundu
  1. #1
    Hiper Aktif
    Üyelik tarihi
    Jul 2007
    Mesajlar
    1.780

    Erkekler Kadınların En Çok Nerelerine Bakarlar?

    Balık eti ve sıkı vücut
    23 büyük araştırma ve deneylere dayanarak yazılan kitaptaki araştırma sonuçlarına göre; pek çok erkek, balık eti kadınları zayıf kadınlara tercih ediyor! Çünkü ekstra birkaç kilo, aradaki seks enerjisini bir anda ikiye katlıyor. Yazarlar, gelmiş geçmiş en seksi kadınlardan biri olarak kabul edilen Marilyn Monroe'nun da 44 beden olduğunu hatırlatıyorlar.


    Erotik dudak yapısı
    Uzmanlar; kadın dudağının genital organlarının bir aynası olduğuna inanıyorlar, zira her ikisi de aynı ölçülere sahip. Bunun yanı sıra cinsel ilişki esnasında her ikisi de genişleyip kanla doluyor. Bu duruma 'genital eko' deniliyor. Yani parlak kırmızı ruj kullanmak; bir kadının erkeğe iletebileceği en seksi sinyallerden biri.

    Dolgun göğüsler
    Göğüslerin büyüklüğü ya da küçüklüğü değil; dolgunluğu ve diriliği önemliymiş: "Kadınların göğüs ucundaki küçük bezeler, cinsel ilişki sırasında, erkek beynini etkileyen bir koku yayarlar. Bu da erkeklerin neden göğüslere gömülü durmaktan bu kadar hoşlandıklarını açıklıyor."


    Uzun bacaklar
    Erkeğin dikkati, direkt kadının iki bacağının birleştiği noktaya; yani dizlere ve basenlere odaklanıyor. Ayrıca erkekler topuklu ayakkabı giyen kadınlara bayılıyor, çünkü bu kadını çok daha feminen kılıyor. Topuklu ayakkabı, kadınların daha dik durmalarına neden olduğu için popo çıkıntılarını belirginleştiriyor. İlginç nokta ise erkeklerin hafif dolgun bacakları daha ince ve kaslı bacaklara tercih ediyor oluşu! Çünkü, fazla yağ, kadın ve erkeğin bacaklarındaki cinsiyet farkını ortaya koyuyor.

    İnce bel ve kalça
    Yazarlar, ideal kadın vücudunda belin, kalçanın yüzde 70'i oranında olması gerektiği tezini savunuyorlar. Eski çağlardan günümüze bu oranın; erkeklerin en çok ilgisini çeken 'altın oran' olduğunun da altını ısrarla çiziyorlar. Bunun yanı sıra; erkekler, kadında yuvarlak ve şeftali biçimindeki popoyu da çok çekici buluyor.

    İri gözler
    Neredeyse her ülkede büyük gözler 'çekici' olarak tanımlanıyor. Çünkü kadının gözlerinin yüzün alt bölümüne oranla daha büyük gözükmesi, erkeklerde koruma içgüdüsü uyandırıyor. Bebeksi yüz hatlarına sahip kadınlar; erkeklerde dokunma ve sarılma içgüdüsünü şiddetle artırıyorlar. Renkli gözler ise tercih nedeni oluyor.


    Uzun saçlar
    Moda gün be gün değişse de, uzun saç fenomeni her daim ağırlığını koruyor. 5 bin 214 erkek arasında yapılan bir araştırmada, yüzde 74'ü 'uzun saçlı kadın' demiş. Yazarlara göre; bir kadın, erkeği etkilemek istediğinde kesinlikle uzun saçı tercih etmeli. Ancak iş görüşmelerinde ya da toplantılarda saçlarını toplamalı
    __________________

  2. #2
    Aktif Uye orkunorkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Jul 2007
    Nerden
    istanbul, shumen, constatnza, odessa
    Mesajlar
    410

    Cevap: Erkekler Kadınların En Çok Nerelerine Bakarlar?

    bacaklarına bakarız ama çaktırmadan, adama sapık derler yoksa,

    yani kadın başka yere bakarken göz ucuyla, bacaklara bakma işini öyle bir ayarlarız ki siz başınızı cevirene kadar göreceğimiz görmğşğzdür,ama bakarken yakalanırsak sanki orada başka şeylere bakarmış gibi yaparız hatta, tesadüfen bakmış gibi yaparız,

    iri göğüsler, dikkat çeker,, kısa boylu kızların genelde iri olur, uzun boylu zayıfsa göğüsleri ufaktır, silikon sütyen takmıştır ,, wonderbra.

    gözleri, sevgiliyken evliyken kullanırız , göz ilişkisi önemli ama bu sonradan olacak iştir, durup dururken bir kızın gözüne bakarsak (salak mısın gibi bir ifade alabiliriz)

Benzer Konular

  1. Kadınların kimlik savaşı
    YukseLL Tarafından Havacılık iş ilanları ve Kariyer Foruma
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 18-08-2009, 11:46 AM
  2. Kadınların 7 gerçeği
    Gül@y Tarafından Kadınca Forum Foruma
    Cevap: 2
    Son Mesaj: 09-04-2009, 11:48 PM
  3. Kadınların Aşkı Kaç Yıl Sürüyor?
    Gül@y Tarafından Kadınca Forum Foruma
    Cevap: 2
    Son Mesaj: 02-04-2009, 10:45 AM
  4. Kadınların vazgeçilmezi !
    YukseLL Tarafından Kadınca Forum Foruma
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 24-08-2008, 10:59 PM
  5. Kadınların tercih edeceği erkekler
    YukseLL Tarafından Erkekçe Forum Foruma
    Cevap: 0
    Son Mesaj: 30-12-2007, 11:17 AM

Yetkileriniz

  • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
  • Yanıt verebilirsiniz
  • Eklentileridüzenleyemezsiniz
  • Mesaj değiştiremezsiniz
  •