+ Konu Cevaplama Paneli
Say 1 Top 2 12 SonSon
1 den 10´e kadar. Toplam 15 mesaj bulundu
    AKTİFBİR MODERATOR

Erkekler nasıl kadınları sever?

Yaptığınız diyetler, giysilere harcadığınız paralar boşa mı gidiyor? Bilim adamlarına göre erkeklerin kadınları çekici bulma sebepleri akla hayale gelmeyecek kadar özel!!

İşte bilim adamlarının araştırmaları çerçevesinde bir erkeğe neden ve nasıl çekici geldiğimiz... Ağız Kadınlar, dudakları ağzın içinde değil de dışında olan tek memeli! Zoologlar, dudakların kadının genital organlarının aynası olacak şekilde sonradan geliştiğine inanıyorlar. Çünkü vücudun bu her iki parçası da aynı büyüklük ve kalınlıkta ve seks

anında her ikisi de genişleyip kanla doluyor. Bu "genital eko" denen olay, erkeğe verilen ilk sinyallerden.

Küçük burun

Küçük bir burun, çocuksuluğu çağrıştırırken, erkekte koruma içgüdülerini uyandırır. Çizgi film yaratıcıları, kahramanlarını bu yüzden hep kocaman gözlü ve küçük burunlu çizerler. Uzun saç: Sarışın kadınların, esmer kadınlara göre östrojen hormonlarının daha yüksek olduğu tespit edilmiş. Bu, erkek gözünde sarışınların daha verimli olarak kodlanmasına sebep olur. İngiltere’de yapılan bir araştırmada, erkeklerin yüzde 74`ü uzun saçlı kadınları tercih ettiğini söylerken, sadece yüzde 12’si kısa saçlı kadınlar için oy kullanmış.

Atletik vücut

Seksapellik listesinin başındaki özellik, atletik bir vücut. Aslına bakarsanız, antropolojik olarak güçlü, fit bir vücut erkeğe sağlıklı çocuklar taşıyabilecek ve gerekirse tehlikeden koruyabilecek bir dişi imajı veriyor. Birçok erkek, dolgun vücutlu ya da kilolu bir kadını, zayıf bir kadına tercih etmelerinin esas sebebinin, vücuttaki daha fazla yağın daha iyi emzirme demek olduğunu bilmiyordur sanırım. Çok az kadın, dünyanın en seksi kadınlarından biri olan Marilyn Monroe’nun 44 beden olduğunu ve tombul ayaklara sahip olduğunu biliyordur herhalde…

Uzun bacaklar

Hiç düşündünüz mü uzun bacaklar neden daha seksidir? Bunun arkasındaki prensip aslında çok basit. Bir kadının bacakları uzadıkça bu iki bacağın birleştiği kısım göze daha çok görünür olur. Eğer bir kadının cinsel organı kollarının altında olsaydı, inanın bacaklarına ikinci bir bakış bile atılmazdı! Bir kız çocuğunda, bebekken bacak boyu kısayken, ergenlik çağında kandaki hormonlar sebebiyle bacaklar uzamaya başlar. Bu erkek cinsine, çocuk taşıyabileceği mesajını vermektedir. Barbie bebeklerin de, güzellik yarışmalarındaki finalistlerin de bacakları uzundur. Her ne kadar anneleri kızsa da, genç kızların kısa etekler giyerek bacak boyunu uzun gösterme çabalarının altında da, tüm kadınların verdiği rahatsızlıklara rağmen topuklu ayakkabılar giymelerinin altında da bu sebep yatar aslında…

Büyük göğüsler

Bir kadının göğüsleri, yağdan oluşur. İnsanoğlu dört ayak üzerinde yürüdüğü zamanlarda göğüsleri bugünkü kadar önemli değildi, çünkü erkek cinsi dişisini arkadan görüntüsüyle seçiyordu. İnsanoğlu, iki ayak üzerine geçtikten sonra göğüsler karşıdan gelen erkeğin ilgisini çekmek için büyüdü.

Çok ilginç bir araştırma sonucu daha

Periyodumuzun 14 ve 18`inci günleri arasında, yani tam da yumurtlama döneminde daha yüksek topuklu ayakkabılar ve daha çarpıcı elbiseler giyeriz. Ayrıca düz bir karın, yuvarlak kalçalar, düzgün ve kavisli bir sırt, uzun bir boyun yine erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu özellikler. Bir de unutmadan, binlerce yıl boyunca kulak memesi erotik simge olarak kabul edildi. Şu anda Afrika’da, Kenya kabilelerinde hala kulak memelerini uzatmak için ağırlıklar takılır. Modern kadınsa aynı etkiyi yaratmak için uzun küpe kullanıyor artık. Avize küpe modası boşuna değil.

alıntıdır

Aktif Uye orkunorkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevap: Erkekler nasıl kadınları sever?

Büyük göğüsler , roket gibi olmalı,

sarışın olmalı,, ben erkeklerin yalancısıyım

Yeni Uye mslkdn283 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence biz kadınları sevmemeliyiz. Ne olursa olsun onlar işe yaramazlar ve sadece kendilerini düşünürler. Ne kadar iyi olsalarda onlar erkeklere düşmandır ve sevgilisinin değerini bilmeyecek kadarda aptaldırlar. Ben böyle düşünüyorum ve artık kadın milletini sadece dygusal anlamda sevmekten,maddesel anlamda kullanmak olarak değerlendirmeye karar verdim. Böyle çok daha rahatım en azındandan salak bi kadının oyuncağı olarak salak yerine konulacağıma ben onlardan faydalanıyorum artık. Madem kötülük yaranıyo, madem ölesiye sevmeye karşılık binbir oyunla karşılık veriyorlar. Bence en adice şekilde cezalandirılmayıda hak ediyorlar. İşin özü benim karşıma çıkanları ben çok sevdim. ve hep aldatıldım ve terk edildim. Ama işi öğrendim. Dayak yiyerek dövmeyi öğrenmek misali bende onları kullanmayı öğrendim. ve inanın yalan söyleyince ve kötü davranınca kadınlar köle oluyorlar. BHunlar böle varlıklar işte, karmaşık ve nankör.

Ya hocam oyle seyler yazmısın ki ne diyecegimi bilemedim,senin hikayen biraz binbir gece dizisine benzemiş. Dikkat et bugunlerde karsına seni pesinden kosturacak birileri cıkabilir)

Bayan uyelerimiz bu yazına eminim daha fazla tepki gostereceklerdir,onun icin fazla birsey yazmıyorum

Hiper Aktif

Alıntı mslkdn283´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence biz kadınları sevmemeliyiz. Ne olursa olsun onlar işe yaramazlar ve sadece kendilerini düşünürler. Ne kadar iyi olsalarda onlar erkeklere düşmandır ve sevgilisinin değerini bilmeyecek kadarda aptaldırlar. Ben böyle düşünüyorum ve artık kadın milletini sadece dygusal anlamda sevmekten,maddesel anlamda kullanmak olarak değerlendirmeye karar verdim. Böyle çok daha rahatım en azındandan salak bi kadının oyuncağı olarak salak yerine konulacağıma ben onlardan faydalanıyorum artık. Madem kötülük yaranıyo, madem ölesiye sevmeye karşılık binbir oyunla karşılık veriyorlar. Bence en adice şekilde cezalandirılmayıda hak ediyorlar. İşin özü benim karşıma çıkanları ben çok sevdim. ve hep aldatıldım ve terk edildim. Ama işi öğrendim. Dayak yiyerek dövmeyi öğrenmek misali bende onları kullanmayı öğrendim. ve inanın yalan söyleyince ve kötü davranınca kadınlar köle oluyorlar. BHunlar böle varlıklar işte, karmaşık ve nankör.
    bu nasıl bir zihniyet ya.sen karşına 3-5 kişiliksiz,karaktersiz kadın çıktı diye nasıl hepsini aynı kefeye koyarsın.demekki sen anormalleri çekiyorsun kendine.anlıyor normal kadınlar senin acayip olduğunu bulamıyrsun normalini.hatayı kendinde ara ,kadınlarda değil.tamam düzgün,sadık,vb.olmayan kadınlarda var.yok demiyorum.maalesef erkeklerinde,kadınlarında normal olmayanları var ama herkesi aynı kefeye koyamazsın dimi.
    Dayak yiyerek dövmeyi öğrenmek misali bende onları kullanmayı öğrendim. ve inanın yalan söyleyince ve kötü davranınca kadınlar köle oluyorlar. BHunlar böle varlıklar işte, karmaşık ve nankör.
    bu nasıl bir cümle böyle.nekadar cahilce bir konuşma tarzı.bana elini kaldırıcak erkeğin ben alnını karışlarım.kadınlar sizde böyle erkeklere daha doğrusu kendini erkek sananlara kendinizi ezdirmeyin,laf söyletmeyin.kendinizi küçük düşürüp bunun gibi zihniyetlerin kendini birşey ..sanmasına izin vermeyin.

Yeni Uye OzgurGenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaş Ben tek şey bilirim hani vardırya malum bir Atasözümüz ''KADIN DEDİĞİN İSTANBUL GİBİ OLMALI.FETHİ ZOR FATİHİ TEK..'' Vesselam..

Yeni Uye DarthVader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle farklı olmalı gerek görüntüsüyle gerek tarzı ve hareketleriyle.Ve de tabi ki de ortalamanın üzerinde bir güzelliğe sahip olmalı ''önemli olan sadece iç güzelliğidir'' geyiğine inanmıyorum.ikisi de olmalı biri olmazsa olmaz.Çünkü güzellik bir bütündür...

Alıntı dogangunes´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu nasıl bir zihniyet ya.sen karşına 3-5 kişiliksiz,karaktersiz kadın çıktı diye nasıl hepsini aynı kefeye koyarsın.demekki sen anormalleri çekiyorsun kendine.anlıyor normal kadınlar senin acayip olduğunu bulamıyrsun normalini.hatayı kendinde ara ,kadınlarda değil.tamam düzgün,sadık,vb.olmayan kadınlarda var.yok demiyorum.maalesef erkeklerinde,kadınlarında normal olmayanları var ama herkesi aynı kefeye koyamazsın dimi.
    Dayak yiyerek dövmeyi öğrenmek misali bende onları kullanmayı öğrendim. ve inanın yalan söyleyince ve kötü davranınca kadınlar köle oluyorlar. BHunlar böle varlıklar işte, karmaşık ve nankör.
    bu nasıl bir cümle böyle.nekadar cahilce bir konuşma tarzı.bana elini kaldırıcak erkeğin ben alnını karışlarım.kadınlar sizde böyle erkeklere daha doğrusu kendini erkek sananlara kendinizi ezdirmeyin,laf söyletmeyin.kendinizi küçük düşürüp bunun gibi zihniyetlerin kendini birşey ..sanmasına izin vermeyin.
    kadınlara dayak atılmasına en çok karşı çıkan kişi ben olurum. Siz benim yazdıklarımı tam okumamışsınız. Ben atasözünden kendi hayatıma uyarlama yaptım sadece yoksa kadınlar dövülsün velan kasıt etmedim. ve şunu bilin ki sizin düşünceniz kendinize benim düşüncem bana. Size bir kere daha söylemiştim gene söylüyorum. Eğer bu forum sitesinde ben istediğim gibi yorum yapamayacaksam. Beni hemen uzaklaştırın. Çünkü ben tam bir kadın düşmanıyım ve öyle olmayada devam edeceğim. Kadınlar konusunda düşüncelerim bunlar. Ve siz bana söylediğinizin tersizni yapıp düşüncelerimden dolayı beni yargılıyorsunuz. Beni uyarmıştınız düşüncelerinden dolayı başkasını yargılama diye. Bakıyorum sizde size dokunan konular olunca elinizden geleni ardınıza komamışsınız. Demekki erkekleri aşalayan o bayan arkadaşada köpürmek benim hakkımmış değilmi. Şimdi sizin bana saydırdığınız gibi.

Eğer bu forum sitesinde ben istediğim gibi yorum yapamayacaksam. Beni hemen uzaklaştırın.
    Kufur ve Kisisel haklara isim vererek hakaret,saldırı olmadıktan sonra istedigin gibi yorum yazabilirsin arkadasım,Uyelerimiz bizim gibi dusunmek zorunda degil.Zaten forumların amacı tartısıp dogruyu bulmak degilmidir? Tartısarak fikirlerini degiştirebilirler ise ne mutlu onlara

Alıntı webmaster´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kufur ve Kisisel haklara isim vererek hakaret,saldırı olmadıktan sonra istedigin gibi yorum yazabilirsin arkadasım,Uyelerimiz bizim gibi dusunmek zorunda degil.Zaten forumların amacı tartısıp dogruyu bulmak degilmidir? Tartısarak fikirlerini degiştirebilirler ise ne mutlu onlara
    Zaten bende kimseye kişisel anlamda küfür ve saldırı yapmadım. Sadece benimsediğim bir düşünce var ve ben bunu sonuna kadar savunmak istiyorum. ve bana mesaj yazan arkadaştan özür dilemek istiyorum, çünkü beni gerçekten yanlış anlamış. Ben kişisel anlamda kadın düşmanı daha doğrusu hayatıma giren insanların kötü olmasından dolayı kadınlardan soğumuş biri olabilirim. Ama kesinlikle bu benim bir kadına el kaldıracağım veya küfür edeceğim anl***** gelmez. Ben sadece burada kendimi ifade etmeye çalışıyorum. Hatalıysam zarar verdiğim insanlardan özür dilerim. Yanlış değerlendirilmek istemem.