Hollywood’un ünlü çiftlerinin aşk hikayeleri filmlere konu olacak cinsten. Kimisi sevgilisiyle rulet masasında, kimisi ise başrol oynadığı korku filminin setinde tanışmış

Tony Parker-Eva Longoria
Sürpriz ziyaret ağlattı
Umutsuz Ev Kadınları’nın yıldızı Eva Longoria ile San Antonio Spurs basketbol takımının oyuncusu Tony Parker’ın ilişkisi 2004’te başladı. Geçtiğimiz yıl nişanlanan çift, henüz çiçeği burnunda evli. Parker, yıldızın Los Angeles’taki evine gizlice girip ona sürpriz evlenme teklifinde bulunmuş. Longoria, o anı şöyle anlatıyor: 'Onu evde hiç beklemediğim için şoke oldum. Sonra dizlerinin üzerinde evlenme teklifinde bulununca gözyaşlarıma hakim olamadım'.

Ashton Kutcher-Demi Moore
Yaş farkı sorun olmadı

45 yaşındaki Moore ile 30 yaşındaki Kutcher 5 yıldır birlikteler. Demi Moore ilişkisini bakın nasıl açıklıyor: '25 yaşında genç bir erkekle tanışıyorsunuz ki, tanıdığınız tüm erkeklerden daha olgun davranıyor. Üstelik bu erkek sizin üç çocuğunuzu da baba gibi sahipleniyor. Ashton tüm hayatım boyunca karşıma çıkan en büyük şans' diyor.

Sarah Jessica Parker-Matthew Broderick
Evllilik için 6 yıl beklediler

Sex and the City’nin yıldızı Sarah Jessica Parker ve kocası Matthew Broderick, 1991’de tanışıp altı yıl sonra evlendiler. Parker, 'Mutluluğumu ağabeyime borçlum. Çünkü Matthew ile beni o tanıştırdı. Bazen kendiniz için en doğru kişinin kim olduğunu bir görüşte anlarsınız. Ben de Matthew’u görünce öyle hissettim. Evliliğimiz Hollywood’da göreceğiniz en muhteşem ilişki' diye konuştu.

David Arquette-Courteney Cox
Korku filminin romantik sonu

David Arquette ve Courteney Cox’un ilişkisi korku filminin setinde başladı. Çift, 1996’da Scream adlı filmin setinde yakınlaştı. Tam üç yıl sonra 1999’da evlenen ikili, birlikte program yapıyor. Çiftin 3 yaşında Coco adlı kızları var. Cox, 'İlk günden bu yana arkadaş gibiyiz. Kendimi piyangoda büyük ikramiyeyi kazanmış gibi görüyorum’ yorumunu yapıyor.

Josh Duhamel-Fergie
Rulet masasında tanıştılar

Ünlü şarkıcı, şarkı sözü yazarı ve TV yıldızı Fergie, 2004’ten beri aktör Josh Duhamel ile birlikte. Las Vegas’ta tanışan ikili, o gün bugündür hiç ayrılmadı. Rulet masasında tanışan çift, Hollywood’un en tezat çifti olarak gösteriliyor. Fergi çılgın, Josh ise oldukça sakin yapıda.

Jennifer Lopez-Marc Anthony
Düetle başlayan yakınlaşma

İki yıllık evli olan Jennifer Lopez ile Marc Anthony birbirlerini yıllar öncesinden tanıyorlar. Çift, 1998’de No Me Ames adlı şarkının klibinde birlikte düet yaptılar. O sıralar Puff Diddy ile flört eden Jennifer Lopez, 2005’te 'Gerçek aşkı buldum' dediği Marc Anthony ile nikah masasında oturdu. Lopez, meslektaşıyla evlilik yapmanın avantajlı olduğunu düşünüyor.

Dünyanın en çekici kadını
Halle Berry son günlerde Amerika’da yapılan bir anketle otuz yaş üstü şöhrete sahip dünyanın en çekici kadınları arasında zirveye çıkarak birinci oldu. Halle Berry işte bu listede 'In Touch Weekly' dergisinin seçtiği Daisy Fuentes ve Salma Hayek gibi isimlerin bile üzerine çıktı. Derginin editörü, 'Kedi Kadın' filmiyle yıldız olan 39 yaşındaki aktrisinin seçilmesinde en önemli sebebinin Berry’nin özgüvenli duruşu olduğunu söyledi. İşte kırkına merdiven dayayan dünyanın en cazibeli kadınları...

İşte ilk 10

1. Halle Berry
2. Daisy Fuentes
3. Salma Hayek
4. Pamela Anderson
5. Martina McBride
6. Maria Bello
7. Tia Carrere
8. Garcelle Beauvais-Nilon
9. Melina Kanakaredes
10. Nicole Kidman.

Yaş 70 ama iş bitmemiş
Ünlü aktör Jack Nicholson kendisini görenleri hayretler içinde bırakıyor. Tam 70 yaşındaki usta oyuncu, gençlere şapka çıkartıyor. Geçtiğimiz gün teknesinde dostlarıyla eğlenen Nicholson, sanki 70’inde değil de 20’lerinin ortasını yaşayan gençler gibi dinamik ve neşeliydi. Nicholson’ın, son yıllarda eğlenceye kendini fazlaca kaptırdığından kilo aldığı gözlerden kaçmadı.

Brad Pitt ağdaya karşı
DÜnyanIn en yakışıklı aktörlerinden biri olan Brad Pitt hakkında çıkan ağda yaptırıyor dedikodularını yalanladı. Metroseksüel erkeklerin idolü olan Brad Pitt ‘Pürüzsüz bir cildim var. Vücudumdaki tüylerin sayısı da az. Bu yüzden ağda yaptırdığımı zannediyorlar. Benim doğal halim bu’ diyerek ağda yaptırmadığını ve hiç bunu düşünmediğini belirtti. Ünlü oyuncu bu açılmasıyla onu idol olarak gören metroseksüelleri kızdırdı.

Para makinesi
George Michael, Londra Wembley Stadyumu’nda 13 dakika şarkı söyleyip 260 bin dolar para kazandı. Careless Whisper şarkısı ile yıldız olan Michael mini konser vermek için dakikasına 26 bin dolar para istedi. 44 yaşındaki Michael performansı sırasında söylediği fazladan iki şarkıda hata yaptı. Fakat sanatçı bunu umursamadı ve eğlenmeye devam etti.

Turnayı gözünden vurdu
Cameron Diaz, milyoner sevgiliyi bulunca sihirbaz aşkını unuttu, paranın büyüsüne kapıldı

Sİhİrbaz sevgilisi Criss Angel’la ayrıldıktan sonra gözlerden kaybolan Amerikalı aktris Cameron Diaz yeni bir sevgiliyle ortaya çıktı. 34 yaşındaki Diaz, 28 yaşındaki çevreci bir İngiliz ve banka zengini mirasçısı olan David de Rothschild ile birlikte. Rothschild 2003 yılında Tatler dergisinin en şehvetli bekarları listesinde İngiltere’de ikinci sıradaydı.

İKİ GÜNDE SEVGİLİ OLDULAR
Çift ilk kez New Jersey’de düzenlenen Live Earth konserlerinde birbirlerine kur yaparken görüldü ve konserden sadece 2 gece sonra baş başa akşam yemeği yedi. Hollywood’da şimdi yıldızın sonunda turnayı gözünden vurduğu konuşuluyor. Bakalım bu ilişki ne kadar uzun sürecek?