SEVGİLİSİNDEN AYRILANLAR KULÜBÜ
tamamen kendime ait bir yazıdır,alıntı degil
,ve birçok bunun gibi çeşit ulkelerde kulüpler var,hepsinin prensibi gizliliği farklıdır
,,

Thailand ta , bu kulübe sevgili bulmak için üye olduk, hoş her yer sevgili kaynıyor, paramız coktu kalitelisini bulmak icin iyi para verdik,, genclik işte,,aradıgımız buldukk,, tabiii eskidendi. şimdi bize yassak

Uye oluyorsunuz, iyi bir ucret alıyorlar 100 dolar gibi buyuk bir para , ama artık ayrılanlar kulübündesiniz

ayrıldıgınız sevgilinin ozelliklerini ve 1 adet vesikalık resmini veriyorsunuz, forumlar dolduruluyor sevdiginiz kız hakkında. sizin özellikleriniz,

---ilk gün , sevgilisinden ayrılanlar barda muzik esnasında yalnız yalnız dans eden kızlara bakıyor ama bu bir gosteri, yalnız olanlar zaten kalbi kırık olanlar, bir bakıyorsunuz ki sadece siz degilsiniz , o kadar kız ve erkek var ki sevgilisi terk etmiş

-daha sonra sizi sinirleri boşaltma testine alıyorlar-- sevdiginiz ama sizi terk eden kızın resmi buyutulup adı yapıştırılmış,

Neden beni terk ettin laaan şapşal şey, diye bagırıyorsunuz , elinize yumurta veriyolar 20 tane kadar, sevdiginiz kıza bagıra bagıra yumurta atıyorsunuz kafasına ,ses gecirmez bir oda butun hıncınızı alıyorsunuz, her ne kadar sessiz oda deseler de kızların sesi de erkekleri muyurta rengine bularken baya ince cıkıyor duyuluyor küfürleri erkeklerden çok çeken kızlar da var yani,

0 o gece size uygun elbise ve balo var,, kiralık smokin giyiyorsunuz parası ödenmiş nasıl olsa, dans eden ciftler var , kızlar makyajlı, balo dansı var ,

etrafta havayı yumuşatmak icin alkol var, herkese 50-100 gram alkol serbestisi, ve cilekli pastalar, etrafta romantik bir hava, romantik şarkılar, göz göze gelmemek zor bir hatunla derin yırtmaçlar, saçlar toplanmış, tam seksy bir hava var. kızları fena boyamışlar, erkeklerin fetiş duygularını kabartacak elbiseler, ama kızların bu giyimden haberi yok herkes bilgisayar ne uygun gorurse onu giyiyor. ilk alev o gün oluşuyor tanışmalar oluyor,arada kulüp yoneticisi gelip herkesi birbirine tanıtıyor, efendim siz desinator mr. mehmet bey , falan filan,,

--o an kalbi kırık bir kız buluyorsunuz mutlaka, hepsi süper profesyonel makyaj, ama bir selamlaşma şeklinde başlıyor, ertesi sabah , yine 20 tane yumurta ,saat 1100 sevgilinize küfür ediyorsunuz , sessiz odada bagırıyorsunuz küfür ettiriyolar , kafasına yumurta atıyorsunuz , salak beni neden terk ettin laynn,

ogleden sonra erkekler 1 havuzda haremlik selamlık kızlar 1 havuzda muhabbetler dedikodular yapıyorsunuz, havuzda 1 bardak şarap ve hindistan fıstıgı serbest, kız kahkahaları yükseliyor,

havuzdan cıkınca yaglı masaj yapıyor usta kadın parmaklar, kızlara da erkek masörler yapıyor mahsustan tipsizden secilmeler erkekler de kızlar da uyarılmasın diye. sadece bir rahatlama,

akşam modern giyinme Amerikan bar kültürü var, ickinizi alıp gözünüze kestirdiginiz kıza sonunda ulaşıyorsunuz, o da size eski sevgililer hakkında bahsetmek yasak,, disko filan yapıyorsunuz

ertesi sabah yine sen beni niye terketin leyynnn salakoo şaaap yumurta kafasına,, akşam seni aldatayım da gör, akşam balosu var baloya takılıyosunuz

artık kızla dans ediyorsunuz, saat 2200 de balo bitiyor bara gecip serbest elbiselerle saabaha kadar berabersiniz, ne isterseniz geliyor, etraf romantik,

sizin onu onun sizi arzulamaması mumkun degil,,

ertesi gune varmadan bircok kişi otel odalarına yalnız gitmiyor,, yani kırık sevgililer çeiftleşiyor , Kimsenin kalbini kırmayın bilesiniz Küfür yiyordsunuz,

ve thailandd ta boyle kulüp var.. aradıgınızı bulursunuz , bulamama şansınız yok. kızlara da bol bol dedikodu yaptırıyolar gündüz gündüz, onlara ne yaptırdıklarını bilmiyorum, kesin kızları bizim üstümüze fişekliyolardır

İster inanın ister inanmayın var boyle kulüpler, Kalbiniz kırıksa birgün aşk acısından Kulübe bekleriz tekrar,

senolmutlu@2007