İnsan dünyada kendine hep manevi deger gozüyle bakar, İnsan onurlandırılmıştır,ve her şahıs kendini en iyi sanır,

İnsan onurunu satın alabilir misiniz,, evet eğer namus-onur bir ölçüt satılırsa, her toplumun bir fiyatı vardır, Fahişelik 1000 yıldan daha eski bir meslektir, Bir ülkenin ortalama fahişelik fiyatı vardır, her ülkenin fahişeligi vardır.

konu pis ağıza alımayacak bir konu , etrafımızda radikal baktıkça erkek olarak dolaşanları görmemezlikten gelemeyiz, bizim memleketimizde olmuyor biz çok namusluyuz demek zor, öyleyse almanyada Hamburg şehrinde zencilerle bile yatan Türk kızları degil, belcika noorderland caddesindeki ,tam koyu islamın yaşandıgı sokaktaki ,camakandaki kızın adı ayşe fatma degil diyemezssiniz, Biz bastırdıkca daha fazla açılacak daha fazla fuhuş olacak,

yok olarak dusunmekten cok belki de varlıgını kabul edip,nasıl daha pahalı olmalıyız diye dusunmeliyiz.

-- erkek olarak hem capkınlık yapmak istiyoruz hemde kızların muhafazakar kapalı uslu , olmasını istiyoruz . nasıl olucak bu iş ?

-- Dünyada en pahalı insanlar Irk olarak bakarsak Beyaz insandır

daha sonra Sarı ırk gelir, ondan sonra kara Irktır,

dünyada en az ırk beyaz ırktır,, ve ırk degeri siyaha gore daha fazladır,

neden mi? sayıca daha azdır, Siyah ırktaki kadınlar beyazlarla melezlemeye calışır genelde ırkını beyazlatır, ciltler guneşten daha yanmasın diye yuze pudra sürülür, malezya ve mikronezyada beyaz insanlar daha şanslıdır, ve cocukların suratında bile pudra gorursunuz guneş yakmasın diye,afrikada beyazla melezlenmiş bir çocuk genelde daha şanslıdır. güney afrikada zulu kabilesiyle ciftleşip beyaz ırk oluşturulmuş ırkın adına KARAT denir,

--Dunyadaki en pahalı insanlar norveç isveç iskandinavyadan cıkar,

kanada ,japonya , bu biraz gelir seviyesiyle ilgilidir.cografi şartlar ve sistem de önemlidir.

gelir seviyesi arttıkça fuhuşun fiyatı artar, ve kendiliginden ortadan kalkar, Norveç te,isveç te para için bu işi yapabilecek az kişi bulursunuz, amerikada barlarda gorulen tipler de genelde zevk icin yada meksika kokenli gocmenlerdir,

-- Ülkeler ısnıdıkca fuhuş artar, sogudukca iş daha cok zevke dönşür, rusyada ekonominin cokmesinden sonra karın toklugundan 3-5 dolar dan başlamış bugün artık 150-200 dolarlara ve daha yükseklere cıkmıştır kısaca artık rusyanın ekonomik toparlanmasıyla iş zevk için halle dönmüştür, 100-200 dolar bir fiyat yüksektir. her zaman alıcı bulamaz öyleyse burda kalite aranmaktadır.

Güney afrika gibi enteresan ulkeler de vardır hayatın pahalı olup fuhuşun ve biranın en ucuz oldugu yerler 5 dolara 24kutu bira veya 1 gece kalmak ama orası da aids kaynar.

Japonya telefon kulübelerinde tr ye telefon acarken pul pul 100 lerce kız telefonu ve resimleri reklamları bulunur , 1 saat bir japon kızıyla kalmak size 1000 -1500dolara patlayabilir. ben sadece japon yiyecekleri yedim 250 dolar para ödedim. ama japonlar da ruslar gibi sonradan acılan memleket,

Bir ülke fuhuş icin uygun olabilmesi icin 20 dolar ve altına inmiş olması gereklidir. Denizciler için en uygun ülkeler degişmektedir, eskiden rusya idi bitti artık,

romanya kısmen sınır rakamlarda, 20 dolar, bulgaristan fiyatı 60 -100 dolar arası, Hep dışarı baktık --Türkiyenin fiyatı şu anda fuhuşa uygun ülke haline gelmiştir,Ülkemizde hep yabancılardan bahsediyoruz hergün rus ve romenlerden, onlar fiyat olarak bizden pahalıdır 60-150 dolar, Türk onuru 15-20 ytl ye düşmüştür, Bazıları Milli gelirin arttıgını söylese de ,İnsanın onur fiyatı nı görmemezlikten gelemeyiz, sadece Kendi cebini doldurarak milli gelirin arttıgını söylemek biraz aldatıcıdır. Politika bir yalan söyleme sanatıdır,insanları kandırma sanatı, politikacılarımız politikacı olarak bizi iyi uyutmuşlardır.

--Biliyorum bu örnek bir ölçüt olamaz,, gecenlerde Haydarpaşa limanının önlerindeydim, Bir (siyah tenli) filipinli gördüm, hey filipino nereye gidiyorsun ?

kızlara, Burda kız mı tavladın ? hayır yatıyorum, Kaç para ödüyorsun 20 turkiş lira, geceligi, var çok sana da bulurum demez mi , agzım açık kaldı

Ben bir denizci olarak hiçbir zaman kendi ülkeme böyle bakmamıştım, hep dışarıya bakmıştım,, Biz galiba uyuyoruz,lise yıllarımda Bir kız arkadaşıma yaklaşabilmek icin ne kadar çaba harcamıştım.

Biliyorum herkes farklıdır boyle şeyler olmaz diyebiliriz, ama en alt tabana bakmadan konuşmak yersiz, Genelevi fiyatlarına bakmak ta bir ölcü degil 10-15 ytl, kimilerine göre(bu kadar ucuz mu yahu gibi hayret ifadesi oluştugunu gorur gibiyim) , aç kalsam da olmaz demek bir ölçüt degil açlıgı yaşadıgı an herşeyi yapar insan, maden ocaklarında mahsur kalınca arkadaşının cesedini ve ayakkabılarını yiyen insan,saglıklı durumdayken saglıksız düşünemez.

Alım gücümüz azaldı, Türk kadınlarının tencereleri kaldırıp yaptığı protesto gösterilerini haklı görmemek mumkun degil, Gayri Milli safi hasıla halk içinde dagılmadıkça , İnsanlarımız aç kalmak korkusu yaşamaktadır.
üstteki politikacılar istedikleri kadar bağırsınlar, semt pazarları kapanınca karanlıkta çürük domates ve sebze arayan(fakirlikten utanan) insan sayısını göremezler.

Değerimiz azalmaktadır, degerimiz azaldıkca itibarımız da azalır.

Değerimizi arttırmak için, devletsel degil hiç olmazssa kişisel çabalarımız olmalıdır diye düşünüyorum. genç olarak kendimizi kanıtlamalıyız.

japonlar gibi olmalıyız ,almanlar gibi belkide, Bir İdol oluşturmalıyız, Eskisi gibi, özümüze dönmeli bir Türk gibi olmalıyız

fikirler zamanla gördüklerimle etkilendiklerimle tamamen kendime aittir,

senolmutlu@2007