Arkadaşlar herkese merhabalar bugün ki yazımızda sizlere bir basketbolcu tanıtacağım öncelikle onu kendi ağzından dinleyelim ;

' Merhaba benim adım Oğuzhan Karabal Doğum tarihi: 1 Ekim 1998 sivaslı'yım genellikle günlük hayatımda basketbol ile uğraşıyorum,basketbol artık benim yaşam tarzım oldu ve basketbol ile ilgili tüm her şeye ilgi duyuyorum.Amacım her zaman ki gibi olduğum yerden daha yüksek bir yeri hedeflemek ve daha zoru başarmak tek amacımdır,günde saatler süren antremanlar sonucu günümü tamamlıyorum çok yoruluyorum lakin başarı elde ettiğim için fazlasıyla bana yetiyor''[/FONT]

Oğuzhan Karabal'ın yazmış olduğu yazıyı hepiniz okudunuz,gördüğünüz gibi kendisi bir çok şekilde üst aşamaları hedeflemek için elinden gelen çabayı gösterdiğini biliyoruz Oğuzhan şuanda bir çok külüp tarafından tranfer edilmek istiyor lakin oğuzhanın tek amacı sağlam ve bir dost gibi kendisini her daim evi gibi görecek bir takım istiyor menejeriyle bu durumu değerlendiriyor şuanda bir çok teklife açık.

Oğuzhan Karabal azimli bir futbolcu ve çevik ahlaklı basketbolcu denildiği zaman her zaman etik ve ahlakli bir kişi gelir işte Oğuzhan Karabal'da bunlardan biri.

Kendisine spor hayatında başarılar diliyoruz ve biliyoruz ki geleceği çok yüksek bir sporcumuz.