+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 mesaj bulundu
 1. #1

  Bozuk CD lerden veri kurtarma programı

  CD Okuyucu 0.8.2.0k
  Program kısaca bozuk cdlerden veri kurtarmaya yarıyor. Program sayesinde içinde bozuk sektörler bulunduran cdleri sabit diske kopyalabilirsiniz. Windows bu durumda kopyalamayı bitirken, program belirtilmişse tekrar okumayı deneyip hatadan kurtulmayı dener, eğer hata devam ediyorsa atlayıp cdyi okumaya devam eder

  downloads

 2. #2

  Çizik yada zarar görmüş cd/dvd leri kurtarma programları

  CD yada DVD lerimiz tak çıkar yapa yapa yada yanlış taşıma sebebiyle yada başka sebeplerle çizilebiliyor ve zarar görebiliyor. Peki o cd de çok önemli bir verimiz varsa ve mutlaka kurtarmak zorunda isek ne yapacağız?
  Çizik yada zarar görmüş cd leri kurtarın
  Zarar görmüş medyanız bazen bir film olabilir bazen bir oyun. Bazende mp3 leriniz yada diğer verileriniz. Sizin için en önemlisi hangisi ise o medyanın bozulması en korkuncu olmalı Nesye, aslında bozuk cd leri onaran ücretli bir ton program var ama biz para vermek istemiyoruz. Yasal olmayan bir yol da kullanmak istemiyoruz. O halde bu işi ücretsiz yapan programlardan bahsedelim Eğer isterseniz Hasarlı medyalarınızı BadCopy Pro ile kurtarın isimli makalemizi de okuyabilirsiniz. Ama BadCopy Pro ücretli bir program.
  1. Roadkil’s Unstoppable Copier
  Fiziksel hasar görmüş disklerinizden dosya kurtarmanıza yardımcı olan bu program, üzerinde bozuk sektör veya çizikler bulunan disklerinizden veri okumanızı kolaylaştırıyor. Okunabilen her veri kurtarılıyor ve kurtarılan parçalar bir araya getiriliyor. Bu sayede bozuk diskinizdeki birçok dosyayı tekrar kullanılabilir hale getirebiliyorsunuz.

  Roadkil’s Unstoppable Copier indir


  2.CD Recovery Toolbox
  Program CD, DVD, HD DVD, Blu-Ray gibi medyalardaki hasarlı verileri kurtarabilmeniz için geliştirilmiş bir araç kiti. Hasara uğramış disklerden verilerinizi kurtarabilmenizi sağlayan program, herhangi bir kısıtlama olmadan, mümkün olan maksimum veriyi topluyor ve kurtarabileceğiniz dosya ve klasörlerin listesini karşınıza getiriyor.
  CD Recovery Toolbox indir


  3. IsoPuzzle
  Program CD ve DVD’lerdeki tamir edilebilir sektörleri bir ISO dosyasına kaydediyor. Bu dosyayı daha sonra bir kayıt programı ile CD/DVD’ ye yazabilirsiniz. Doğal olarak bu araç, fiziksel olarak zarar görmüş sektörleri geri getiremiyor. IsoPuzzle 200 KB civarında ve Windows 2000/XP/Vista platformlarında çalışıyor. Olası zarar görmüş olan dosyalar artık CD ve DVD’lerden kurtarılabileceksiniz. Program, Audio CD, VCD ve SVCD leri desteklemiyor.

  WNASPI32.DLL (Nero şeyi)
  IsoPuzzle indir

  4. CDCheck
  Programla CD’lerinizdeki bozuk sektör ve dosyaları kurtarabilirsiniz. CD haricinde DVD, disket, taşınabilir bellek, harddisk ve zip dosylarını da destekliyor. Kişisel kullanım için ücretsiz olan program için gerekli key i buradan alabilirsiniz.

  CDCheck indir


  kaynakdfdergi.com

Benzer Konular

 1. Bozuk bir cd'yi hatasız kopyalayın
  Gazi Tarafından İnternet ve Sosyal Medya Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 25-07-2009, 07:10 PM
 2. Bozuk RAR dosyalarından veri kurtarmak
  YukseLL Tarafından İnternet ve Sosyal Medya Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 26-06-2009, 11:09 AM
 3. VSC Veri Gizleme
  Gazi Tarafından Dizayn-Fotoğraf Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 25-12-2007, 06:20 PM
 4. SPSS 15.0 Veri Analizi
  YukseLL Tarafından İş-Sektörel Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 24-12-2007, 02:55 AM
 5. Bir kurtarma kardosu olusmali
  orkunorkun Tarafından Serbest Tartışma Polemik Foruma
  Cevap: 0
  Son Mesaj: 13-08-2007, 04:49 PM

Anahtar kelimeler

Yetkileriniz

 • Yeni konuları düzenleyemezsiniz
 • Yanıt verebilirsiniz
 • Eklentileridüzenleyemezsiniz
 • Mesaj değiştiremezsiniz
 •