Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp, Kölner Express Gazetesi'ne verdiği demeçte Brezilyalı yıldızı transfer ederek, riski kabul ettiğini söyledi.
16.07.2007

Kibirli değil şımarık
Feldkamp Alman basınına ilginç açıklamalar yaptı. Kölner Expresse konuşan Kalli, Schalkeden Lincolnü alarak, riski kabul ettiğini belirtip Birisi bana gençlerle 2 yıl çalıştıktan sonra sorunlar çıkacağını söylemişti. Ben de o kişiye bu riske girerim şeklinde cevap vermiştim. Bunu genç olarak kabul ettiğim Lincolne de söyledim. Bakalım hangimiz önce pes edecek dedi. Feldkamp, aynı gazetede çıkan Türk futbolcusu kibirli sözlerinin ise çarpıtıldığını belirtip, Kibirli değil, şımartılmış dedim diye konuştu.

Kalli 53 yaşında gibi
Karşılaşma öncesinde Feldkamp ile koyu bir sohbete dalan Köln Teknik Direktörü Christoph Daum da Eski dostlarla karşılaşmak güzel diye konuştu. Daum, Feldkamp ile iki yıl önce İstanbulda karşılaştığımızda bir daha çalışmayacağını söylemişti. Çünkü bir hoca takımına en az 80 saatini vermek zorunda. Ama o 73 değil, 53 yaşında gibiydi. Saha kenarında sürekli hareketliydi. Rakibin önemli oyuncuları sahada yoktu ama iyiydiler. Polat ile konuştum kadroyu daha güçlendireceklerini söyledi yorumunu yaptı.