Real Madrid ile pürüzleri çözmeye çalışan Galatasaray Yönetimi, Brezilyalı yıldızı renklerine bağlamak için her yolu deniyor.
16.07.2007

Bonservis sıkıntısı
Bir yabancı forvet alarak, transferi noktalamayı amaçlayan Sarı-Kırmızılılar, Julio Baptistayı kadrosuna katmak için tüm imkanlarını kullanıyor. Real Madridin gelecek sezon kadroda düşünmediği Brezilyalı yıldız için İspanyol ekibiyle temasa geçen Galatasaray, bonservis problemini ortadan kaldırırsa, bir dünya yıldızını renklerine bağlayacak. Lincolnün çok istediği Kuranyiden, yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçen Cim Bom, Baptista için İspanyolların kiralama teklifine sıcak bakmaması üzerine bonservis sorununu çözmeye çalışıyor.

Aslana sıcak bakıyor
Copa America finalinde dün gece Arjantine karşı Brezilya Milli Takımı formasını giyen sambacı forvetin de Sarı-Kırmızılı ekipte kariyerini sürdürmeye sıcak baktığı kaydedildi. Almanya kampı sona ermeden 26 yaşındaki golcünün işini bitirmeye çalışan Galatasaray yönetimi, Realin Sportif Direktörü Mijatovic ile yaptıkları ve kıran kırana geçen pazarlıkta 10 milyon Euroluk bonservis bedelinde indirim talep etti. Feldkampın da güçlü fiziği ve müthiş tekniğiyle hem orta saha hem ileri uçta görev alabilen bu oyuncuyu çok istediği kaydedildi.